Баркас гербіцид

Баркас гербіцид
Архівний товар
Вартiсть: 277 грн

Опис

Гербіцид Баркас

Тара: каністра 5 л.

Препаративна форма: суспензійна емульсія.

Постачальник: українська компанія-виробник "Хімагромаркетинг".

Хімічна група: Тріазолпірімідіни і похідні хлофеноксіоцтової кислоти.

Культура (реєстрація): кукурудза, пшениця, ячмінь.

Призначення: Знищення однорічних та деяких видів багаторічних бур’янів. 

Кількість обробіток протягом сезону: 1

Характеристика: Післясходовий гербіцид системної дії Баркас містить два активно діючих компонента – флорасулам (6,25 г/л) і 2,4-Д етилгексиловий ефір (452,42 г/л). Вони здатні проникати в організм рослин через листя та кореневу систему, після чого концентруються в точках росту та пригнічують життєво важливі процеси, зокрема, синтез амінокислот, фотосинтез, і провокують аномальний ріст клітин, що веде до деформації тканин. 

Швидкість дії: Ріст бур'янів блокується в перші 24 години після внесення препарату. В подальшому на листі з'являється хлороз, потім некроз, рослини втрачають тургор, скручуються та повністю гинуть. Як правило, це займає приблизно 2-3 тижні. 

КультураНорма витрати гербіциду Баркас

0,4-0,6л/га

0,4-0,6л/га

Властивості препарату:

Ефективно знищує більшість дводольних бур'янів, включаючи перерослі та злісні; 

Починає діяти навіть при температурі повітря від +5°С;

Діє лише на активно вегетуючі бур'яни і не має згубного впливу на наступні хвилі сходів;

Не викликає резистентності;

Не змивається дощем, який починається вже через 1 годину після обприскування;

Не обмежує сівозміну за рахунок швидкого розпаду на безпечні сполуки в ґрунті;

Малотоксичний.

Умови застосування: Гербіцид Бакас рекомендується вносити під час масової схожості бур'янів та їхнього активного росту. Максимальної ефективності можна досягти, коли однорічні дводольні мають від 2-х до 6 справжніх листків, а багаторічні перебувають у фазі розетки. У випадку засміченості посівів підмаренником чіпким та різними видами ромашки обприскування можна проводити до висоти стебла бур'янів 15–20 см.

Якщо орієнтуватися на фазу розвитку культур, оптимальним моментом для застосування гербіциду на зернових колосових є період між початком їхнього кущення і до появи 2-го міжвузля. На кукурудзі – у фазу 3-5 листків культури, але не пізніше появи 7-го листка. Недотримання цих рекомендацій та внесення препарату на пізніших стадіях розвитку культур може викликати токсикацію останніх. 

Рекомендований температурний режим на момент обприскування знаходиться в діапазоні від +12°С до + 22°С. Показники термометра менше +10 та понад 25°С  можуть призвести до уповільнення дії гербіциду. Це ж саме стосується, коли вночі прогнозуються приморозки.  

Рекомендації щодо дозування: Максимально регламентовану норму витрат препарату доцільно використовувати лише при великій засміченості посівів, в тому числі злісними бур'янами (осот, підмаренник чіпкий), або для боротьби з перерослою шкідливою рослинністю. 

Сумісність: Гербіцид Баркас може застосовуватися в розчинах з більшістю інших ЗЗР після попередньої перевірки на сумісність. Водночас препарат забороняється змішувати зі специфічними грамініцидами, призначеними для внесення на посіви зернових колосових культур.

Застереження: Застосування гербіциду Баркас забороняється на полях з підсівом люцерни, конюшини або буркуну. Механічні роботи можна виконувати не раніше, ніж через 10 днів після внесення препарату.  


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду