Баріон протруйник

Баріон протруйник
В наявності
Вартiсть: 1 660 грн

Опис

Баріон – протруйник фунгіцидного штибу, призначений для обробки сім’янки олійних та технічних культур у комплексі заходів при її підготовці до сівби. Якщо ваше господарство працює саме у цих галузях рослинництва, бажано купити Баріон, аби підготовка до посівної була якнайліпшою. 

Норма витрати:

Соняшник - 3,0л/т

Ріпак - 2,0л/т

Препаративна форма – емульгований концентрат, що додається до бакових сумішей, за допомогою яких здійснюється протруювання сім’яної маси. Вноситься пульверизаційним обладнанням. 

Базовий компонент у складі даного препарату металаксил-М 350г/л. Це речовина з групи феніламідів, діє на клітинному рівні, порушуючи процес синтезу нуклеїнових кислот у структурі патогену, унеможливлюючи білковий обмін та призводячи у кінцевому ступені до загибелі грибів. 

Переваги Баріон:

Надійна протидія збудникам пероноспорозу та багатьом іншим захворюванням рослин;

Довготривале збереження лікувальних властивостей, завдяки чому зберігається ефективність не тільки щодо первинного, але й до вторинного інфекціювання;

Відсутність ретардантних властивостей;

Можливість сумісного внесення з більшістю розповсюджених агротехнологічних засобів (особливо це стосується тих з них, що мають нейтральну реакцію. У будь якому разі рекомендоване контрольне змішування). 

Універсальні якості препарату щодо різноманітних культур зумовили різні норми його витрати при застосуванні. Ці норми розходу, а також решта показників регламенту експлуатації, що забезпечать найкращій рівень його ефективності, зазначаються у інструкції виготовлювача. Тому обов’язковим є дотримання всіх її вимог. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Фаєр протруйник ріпаку

5

Протруйник Фаєр НертусД.Р.: тирам 400г / л, тіабендазол 20г / л, металаксил-М 116г / лФасування: кан..

Вартiсть: 1 330 грн
Купити
Насіння Турбо 10л

0

Концентрований комплекс аміно- та альгінових кислот, хелатованих макро- та мікроелементів, який поси..

Вартiсть: 305 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду