Гербіцид Баксіга

Гербіцид Баксіга
В наявності

Виробник: CORTEVA

Гербіциди

Вартiсть: 3 580 грн

Опис

Новий двокомпонентний післясходовий гербіцид Баксіга - це високоефективне прогресивне рішення для кардинального покращення захисту посівів рису від широкого спектру стійких злакових, болотних і деяких суходольних бур’янів. Препарат має високий рівень селективності до основних сортів рису, які вирощуються із застосуванням різних технологій. Крім того, він повністю відповідає сучасним стандартам екологічної безпечності. Усе це робить гербіцид Багіра ключовим інструментом для вирішення будь-яких, навіть найскладніших проблеми на рисових полях України.

Склад і дія

В основі препарату лежить інноваційна молекулу Rinskor™ active, діючою речовиною якої виступає флорпірауксифен-бензил (12,5 г/л). Цей компонент потрапляє в рослину в основному через листову масу, однак частково може поглинатися й корінням. Накопичується в точках росту й у тканинах меристеми.

Другим активним компонентом гербіциду виступає пеноксулам (20 г/л). Він так само здебільшого поглинається листям, однак частково може потрапляти в організм і через кореневу систему. Його головна функція - порушення процесу синтезу важливих амінокислот, що призводить до припинення поділу клітин. Внаслідок цього ріст бур'янів припиняється й вони поступово гинуть. 

Перші ознаки гербіцидної дії стають помітними через 2-5 днів після обприскування. На повну загибель чутливих бур'янів варто очікувати протягом 2-4-х тижнів. Точний час залежатиме від ступеня засміченості поля, виду та стадії розвитку бур'янів і погодних умов.

Загальні властивості препарата:

  • Має швидку гербіцидну дію;
  • Контролює активно вегетуючі бур'яни;
  • Знищує навіть ті злакові та болотні бур’яни, які зазвичай проявляють резистентність до ALS-інгібіторів;
  • Має широке вікно для застосування;
  • Повністю безпечний для культури за рахунок низької стійкості діючих речовин у воді та грунті;
  • Не створює обмежень у сівозміні;
  • Не вимагає додавання інших гербіцидів або ад’ювантів, при цьому є сумісним із більшістю пестицидів, які застосовуються на посівах рису;
  • Може вноситися при будь-яких умовах водного режиму;
  • Має низьку норму використання, що забезпечує хорошу окупність.

Рекомендації до внесення: Гербіцид Баксіга призначений для одноразового обприскування під час вегетаційного періоду рису наземним або авіаційним методом. Може з однаковою ефективністю вноситися у 2-х варіантах: для післясходової обробки на полях, де попередньо було застосовано грунтові гербіциди, або ж у якості першого гербіциду при 2-х послідовних післясходових обробках. Друга проводиться через 10-14 днів з використанням препарату Дівікстон.


Оптимальна температура для внесення гербіциду Баксіга складає від +15°С до +25°С. Найбільш підходяща фаза розвитку посівів рису - від 2-х справжніх листків до появи другого вузла. Найкращу ефективність препарат демонструє, коли злакові бур'яни перебувають у фазі від 2-х листків до початку кущення, а суходольні або болотні - у фазі 2-6 листків.

Гербіцид Баксіга не рекомендовано застосовувати на посівах, які знаходяться в стресовому стані, а також при високій ймовірності опадів впродовж 1 години. Дощ може знизити ефективність препарату. 

Додаткова інформація: За необхідності пересіву поля обробленого гербіцидом Баксіга можна одразу повторно висівати рис. Всі інші культури дозволяється вирощувати тільки через 3 місяці після обприскування.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду