Авідо протруйник 5л

Авідо протруйник 5л
В наявності
Вартiсть: 1 240 грн

Опис

Новий фунгіцидний протруйник Авідо призначений, перш за все, для захисту посівного матеріалу сої, а також сходів культури від широкого спектру збудників грибних захворювань. Може також використовуватися для обробки насіння гороху. 

Авідо - це унікальний продукт на українському ринку, конкурувати з яким дуже складно! В основі препарату лежить ідеальна трикомпонентна формула, яка забезпечує найвищий результат та сприяє кращому розвитку посівів. Дослідження продемонстрували, що після застосування протруйника Авідо рослини розвиваються швидше, ніж у випадку обробки насіння іншими іншими засобами на основі інших компонентів.  

Склад і дія

Головними компонентами препарату Авідо виступають тіофанат-метил (435 г/л), крезоксим-метил (50 г/л) та цимоксаніл (15 г/л). За рахунок цього спектр його дії є суттєво розширеним. Поєднання цимоксанілу та крезоксім-метилу забезпечує посилений контроль пероноспорозу. У свою чергу тіофанат-метил надійно захищає від кореневої гнилі та низки захворювань, які передаються через насіння. 

Крезоксим-метил, крім захисної діє, володіє також функцією стимулятора росту. Цимоксаніл не тільки надійно пригнічує фітопатогени, а й попереджує виникнення у них резистентності. Основа функція тіофанат-метилу - це блокування кліткоподілу гриба та розвитку міцелію. 


Переваги препарату

  • Розширений спектр захисту проти основних хвороб сої;
  • Не містить триазолів, тому не тільки не впливає на енергію схожості та проростання насіння, а й покращує її;
  • Не перешкоджає фізіології ростових процесів культури, що дозволяє уникнути прямих втрат врожаю при збиранні;
  • Не впливає негативно на розвиток бульбочкових бактерій, оскільки не має бактерицидної дії,
  • Відсутня фітотоксична та ретардантна дія на проростки.


Рекомендації до застосування

Протруювання препаратом Авідо проводиться на спеціальних машинах напіввологим способом. З метою максимальної ефективності посівний матеріал повинен бути добре очищеним від домішків та пилу, які поглинають велику кількість робочої рідини. 


Норма витрат може коливатися від 0,5 до 1 л протруйника на 1 тонну насіння й залежить від ступені ураженості останнього хворобами: 0,5 л - до 5% ураження, 0,75 л - від 5 до 15%, 1 л - від 15 до 40%.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

З цим товаром купують також

Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити
Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду