Аргумент гербіцид

Аргумент гербіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити аргумент, купити аргумент Нертус, купити гербіцид аргумент, аргумент ціна, аргумент Нертус ціна, гербіцид аргумент ціна, гербіцид аргумент замовити

Вартiсть: 250 грн

Опис

Гербіцид Аргумент

Фасування: Каністра об’ємом 20 л. 
Призначення: Системний гербіцид-десикант «Аргумент» (Угорщина) є високоефективним засобом для повного знищення на полях вегетуючих бур’янів. Ефект від застосування на однорічних рослинах-шкідниках стає помітним вже на 2-4 день після обробки полів, на багаторічних – протягом 7-10 днів. Препарат проникає в наземну частину, а згодом потрапляє до кореневої системи, повністю руйнуючи процес обміну речовин та дихання бур’янів. 
Спосіб внесення: У якості гербіциду «Аргумент» вноситься один раз приблизно за 2 тижні до оранки, культивації чи іншої обробітки полів. Витратна норма залежить від виду і фази розвитку бур’янів: 2-5 л «Аргументу» на 200-400 л води у розрахунку на 1 га. Для полів, відведених під кукурудзу, соняшник, картоплю та баштанні культури, достатньо буде 2-5 л/га препарату. Для цукрових буряків, гороху та льону – 3 л/га. Важливо, щоб під час обприскування розчин покривав бур’яни рівномірно.
Використовувати гербіцид «Аргумент» як десикант можна за 12-14 днів перед збором урожаю. Показник вологості зерна при цьому не повинен бути вищим за 30%.
Особливості препарату: 
•    Системне застосування суттєво зменшує забур’яненість і призводить до зниження кількості механічних обробок полів;
•    Не діє на насіння бур’янів у землі;
•    Підсушує зерно протягом 5-10 днів після застосування в якості десиканта;
•    Може застосовуватися на несільськогосподарських землях та площах під пар;
Рекомендації: гербіцид «Аргумент» при розчинені схильний до надмірного піноутворення, тому спочатку треба заповнити бак для обприскування водою більше ніж на половину. Потім додати туди необхідну кількість гербіциду та почати змішування, поступово доливаючи в ємність воду.
Рекомендований діапазон температури при оброблянні полів гербіцидом «Аргумент» складає +12 + 25°С. Забороняється використання в санітарних зонах поблизу рибогосподарських водойм. 

купить аргумент нертус

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Спінер гербіцид

0

СПІНЕР – системний гербіцид із функцією десиканта, може використовуватися для захисту посівів зернов..

Вартiсть: 370 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду