compare_arrows0
На складі
Антізлак гербіцид (без ПАР Омега)
Антізлак гербіцид (без ПАР Омега)
  • favorite_border
  • compare_arrows

Антізлак гербіцид (без ПАР Омега)


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
650 грн
АЛЬФА СМАРТ АГРО
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Грамініцид Антизлак

Фасовка: пластикова пляшка 1 л.
Призначення: Селективний грамініцид Антізлак на основі клетодиму від компанії «Альфа Хімгруп» застосовується в сільському господарстві для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів. Вноситься тільки після появи на полях їх сходів.
Дія: Препарат після обприскування накопичується в точках росту чутливих до нього бур'янів, проникаючи туди через листя і стебла. Він блокує в організмі синтез ліпідів, зупиняючи ріст рослин вже через 1-2 дня. У толерантних до дії клетодиму сільськогосподарських культурах препарат інактивується, включившись в процес обміну речовин.
Під впливом Антізлака вже через 3-7 днів точки росту бур'янів починають відмирати, а остаточна загибель рослин спостерігається через 7-12 днів. Разом з наземною частиною засихає і коренева система, проте трохи пізніше - на 12-20-й день після застосування препарату.
Переваги препарату:
• Для Антізлака характерна висока гербіцидна ефективність впливу на однорічні та багаторічні злакові бур'яни;

• Він не є фітотоксичну для дводольних рослин;

• Може використовуватися в будь-яку фазу розвитку сільгоспкультур;

• Чи здатний надійно утримуватися на поверхні бур'янів, добре вбирається їх листям;

• Антизлак може ефективно знищувати більше 40 видів різних бур'янів, очищаючи посіви культур на весь період їх вегетації.
Особливості застосування: Оптимальна температура обробки полів грамініцид Антізлак - + 15-25 ° С. Препарат стійкий до опадів і не змивається дощем навіть через годину після обприскування.
Антизлак потрібно вносити тільки в суміші з поверхнево-активною речовиною «Омега», дотримуючись пропорції 1: 3. Таким чином, діючий компонент клетодим буде краще прилипати до поверхні рослин, швидше розчинятися в листі і пересуватися по організму бур'янів.
Норми витрати і ефективність препарату залежать від видів сорняковсостава бур'янів, їх віку та фізіологічного стану. При обприскуванні обов'язково потрібно, щоб робочий розчин повністю покривав оброблювану площу і досить сильно змочував рослини.
Додаткова інформація: Антизлак добре підходить для змішування з гербіцидами проти дводольних бур'янів, не має обмежень при застосуванні в сівозміні. Період напіврозпаду препарату триває 1-3 дні, що виключає потрапляння чинного компонента в грунтові води.


антизлак цетодим клетодим

отзывы антизлак

  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!