Амінка гербіцид

Амінка гербіцид

Виробник: Нертус
Артикул: Аминка
Наявність: В наявності
162 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

 Амінка гербіцид - 2,4 Д кислота у формі демітіламінної солі, 600г / л.

Тара: каністра 20 л.

Призначення: Системний гербіцид Амінка від компанії "Нертус" зареєстрований в Україні для використання у післявсходовий період на посівах зернових колосових культур та кукурудзи. Ефективно знищує широкий спектр дводольних бур'янів. Аналогічні за складом препарати в світовій практиці також застосовуються для контролю небажаних трав на сінокісних та лікувальних рослинах. 

Склад: Активним компонентом гербіциду Амінка є 2,4-дихлорфенооцтова кислота у формі диметиламінної солі (600 г/л). Препарат поставляється у вигляді водного розчину.

Механізм дії: Активний компонент 2,4-діхлорфенооцтова кислота абсорбується наземною масою рослин і швидко розповсюджується по всіх органах, включаючи коріння. Її дія полягає в блокуванні низки життєво важливих процесів, в тому числі фотосинтезу та синтезу білка. Вже через 3-5 днів після обприскування на чутливих бур'янах можна помітити ознаки пригнічення. Зокрема, це скручування живців листя та молодих паростків. Згодом рослини відмирають.

Особливості препарату:

Знищує не лише вегетативну масу дводольних бур'янів, а й частково кореневу систему; 

Не фітотоксичний для культур за умови регламентованих норм внесення;

Швидко розпадається в ґрунті, не викликаючи обмежень у сівозміні;

Може бути ідеальним партнером для бакових сумішей з іншими засобами захисту рослин та добривами після попереднього тесту на сумісність;

Вноситься лише наземним методом.

Умови застосування: Гербіцид Амінка дозволяється застосовувати не більше 1 разу за сезон. Максимальна ефективність проти дводольних бур'янів спостерігається у фазі не більше 2-х пар справжніх листків. Водночас обприскування варто проводити орієнтуючись на фазу розвитку культури: кукурудза – 3-5 справжніх листків, зернові колосові – від фази кущіння до виходу в трубку. 

Оптимальна середньодобова температура для застосування препарату складає + 12 ... + 20°С. Для посилення  дії на стійкі до 2,4-Д бур'яни гербіцид Амінка можна змішувати з препаратами з групи похідних сульфонілсечовини.

Застереження: Гербіцид Амінка не є ефективним засобом контролю злакових бур'янів. Препарат не можна вносити при швидкості вітру понад 3–4 м/с.

Додаткова інформація: Опади не вливають на ефективність дії гербіциду, якщо вони випадають не раніше, ніж через 4 години після обприскування.

аминка купить

аминка гербицид

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной