Альвіус гербіцид

Альвіус гербіцид
В наявності
Вартiсть: 870 грн

Опис

Альвіус – контактний гербіцид післясходового застосування із широким спектром дії. Ефективний для боротьби з бур'янами злакового типу, а також деякими дводольними бур'янами. Поставляється у вигляді маслянистої рідкої субстанції з підвищеною концентрацією діючої речовини – нікосульфурону.
Механізм його дії полягає в тому, що після проникнення у внутрішні структури тканин бур'янів нікосульфурон пригнічує здатність клітин синтезувати ферменти, необхідні для відтворення амінокислот. Що надалі зупиняє процес розподілу клітин у рослинного організму, припиняється зростання (у особливо чутливих до препарату рослин може відбуватися через кілька годин після введення) і починається процес відмирання. Повне відмирання бур'янів залежно від різних факторів (властивості конкретного їх різновиду, фази розвитку, погодних умов тощо) може зайняти від 2 до 4 тижнів.

Альвіус продуктивний для протидії найширшій номенклатурі бур'янів трав'янистого типу. Вноситься хімікат як бакових сумішей на водній основі. Норми витрати та загальні рекомендації щодо ефективності застосування препарату вказані в інструкції.

КУЛЬТУРАСПОСІБ ОБРОБКИНОРМА ВИТРАТИ


Обприскування посівів у фазі 4-10 листків культури за умови, що культура не екранує бур’яни від робочого розчину
0,4-0,6

Переваги даного гербіциду:

• Наявність масляної основи гарантує кращу змочуваність оброблених поверхонь, а також наявність захисного шару у хімікату, завдяки чому він не змивається з поверхні листа, продовжуючи працювати навіть після дощу;

• Цей гербіцид відрізняє високу вибірковість дії, завдяки чому культурні рослини на оброблених площах не піддаються гербіцидному впливу.

Сферою застосування Альвіус є посіви різних сортів і гібридів кукурудзи. Можливе спільне застосування з іншими препаратами, поверхнево-активними речовинами, що посилюють ефект використання гербіциду.

Звернемо також увагу на те, що речовина має лужну реакцію, і її попадання в ґрунт зможе вплинути на властивості оброблених площ. Що, у свою чергу, матиме значення для подальшої сівозміни.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

ЦИФОС Мінерал

0

  Цифос Мінерал - високоефективне комплексне добриво органо-мінерального типу. Відрізняється пі..

Вартiсть: 220 грн
Купити
Цинк 150 LF

0

Мікродобриво Цинк 150 LFТара: каністра 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат. Виробник: компані..

Вартiсть: 190 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду