Альфа Тебузол фунгіцид

Альфа Тебузол фунгіцид
В наявності

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити тебузол, фунгіцид тебузол, купити тебузол альфа, купити альфа тебузол, альфа тебузол фунгіцид, альфа тебузол ЗЗР, альфа тебузол ціна, тебузол купити, замовити оріус генерик, тебуконазол альфа, ЗЗР альфа тебузол

Вартiсть: 440 грн

Опис

Фунгіцид Альфа-Тебузол
Фасовка: 5 л.
Призначення: Системний фунгіцид Альфа-Тебузол від компанії, що спеціалізується на виробництві ЗЗР «Альфа Хімгруп», має превентивне і лікувальну дію і застосовується в сільськогосподарській галузі з метою захисту культурних рослин від різних захворювань. Найчастіше розчин Альфа-Тебузола використовують для обробки посівів озимого ріпаку.
Дія: Протягом 1-2 годин після внесення препарату його діючі компоненти проникають всередину рослин і рівномірно поширюються по всьому їх обсягу. При цьому фунгіцид блокує процес біосинтезу ергостерину, в результаті чого в існуючому Патогенетичні порушується поділ клітин. Згодом патоген гине.
Переваги препарату:
• має яскраво виражене системне дію за рахунок якого досягається дуже висока ефективність;
• відрізняється швидко виявляється стоп-ефектом;
• покращує фітосанітарний стан кульутра вже через кілька годин після обробки;
• може застосовуватися в захисних, лікувальних і профілактичних цілях;
• проявляє активність в класі триазолов.
• швидко вбирається в організм рослин (за 1-2 години);
• період захисної дії становить 2-4 тижні.
• для Альфа-Тебузола характерно виражене росторегулюючі дію;
• не проявляє фітотоксичності;
• підвищує стійкість рослин до вилягання.
Особливості застосування:
Препарат Альфа-Тебузол потрібно вносити із захисною метою в період активної вегетації сільгосп культур або коли з'являються перші ознаки захворювань рослин. Для досягнення максимального ефекту рекомендується провести повторну обробку через 3-4 тижні. Важливо, щоб обприскування було проведено ще до того моменту, коли утворилися патогени завдадуть незворотної шкоди для майбутнього врожаю.
Профілактичне застосування препарату в весняний період забезпечує стійкість культур до вилягання і сприяє кращому формуванню у них бічних пагонів. У разі випадання опадів через 1-2 години після обприскування полів препаратом Альфа Тебузол це не вплине на його ефективність.
Додаткова інформація: Фунгіцид Альфа-Тебузол застосовувати в бакових сумішах разом з іншими фунгіцидами, багатьма гербіцидами, інсектицидами, добривами та регуляторами росту рослин. Однак переред приготуванням розчину потрібно виконати пробне змішування.

   Альфа Тебузол це простий, сильний фунгіцид що має сильний стоп ефект, довготривалу роботу (до 4 тижнів) і найголовніше те що навіть якщо після обробки через 2 години начнеться дощ, Тебузол продовжить свою роботу і відпрацює вкладені гроші. Тебуконазол 250г/л.
застосування альфа тебузолу

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду