Альфа Стар гербіцид

Альфа Стар гербіцид
В наявності

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

альфастар, альфа стар купити, гербіцид альфа старий, альфастар ЗЗР, альфа стар кіровоград, відгуки альфа старий, застосування альфа старий, генерик гранстар, дженерик грізний експерт

Вартiсть: 800 грн

Опис

Ураження бур’яну вже через 2-3 години
Гербіцид Альфа-Стар є швидким на дію препаратом від «Альфа Хімгруп». Ним обробляються поля озимої пшениці, жита і ячменю, ярої пшениці та ячменю, соняшника стійкого до діючої речовини. Завдяки ефективності та хімічному складу, препарат є аналогом Гранстара від «Дюпон», Грізного від «Нертус», Тризлака від «Акваріус», Гренадера від «Агрохімічні Технології», Вебба від «Бест» та Герсотила від «Хімагромаркетинг».
Особливості Альфа-Стара
Діюча речовина гербіциду – трибенурон-метил (750 г/кг). Вона є очищеною від домішок та проходить ретельний контроль. Потрапляючи на стебла та листя бур’яну, він просувається до коренів. Речовина блокує поділ клітин, припиняючи розвиток рослини і спричиняючи її відмирання. Ріст бур’яну тормозиться вже через 2-3 години, а через 5-8 днів з’являються перші видимі результати. Повне знищення небажаної рослинності досягається через 10-25 днів.
Особливість гербіциду Альфа-Стар у широкому охопленні видів бур’яну – однорічних та багаторічних дводольних, серед яких стійкі до речовини 2,4-Д. Препарат блискуче діє навіть на осот (у фазі розетки), чіпкий підмаренник (період до 4-ї лутовки) та подібні витривалі рослини. Якщо вони є у пізній фазі розвитку чи менш чутливі, то просто зупиняється їх ріст і вони не конкурують з посівами культур.
Альфа-Стар має тривалий час використання – від появи 2-х справжніх листків до прапорцевого листка. Найкращий ефект у період 2-4 листків для однорічного бур’яну та 10-15 см для багаторічного. Не має обмежень щодо сівозміни, не є фітотоксичним та поєднується з більшістю пестицидів.
Рекомендації щодо гербіциду Альфа-Стар
Препарат більш ефективний у сприятливу погоду (від +5°С) та менш результативний у суху і прохолодну. При застосуванні вітер має бути не швидший ніж 3-4 м/сек. Не дає потрібного ефекту, якщо рослини мокрі від дощу чи ранішньої роси, а також, якщо пішов дощ менш ніж через 3 години, після обприскування.
Альфа-Стара потрібно всього 15-25 грамів на 100 л/га води. Якщо парослі бур’яну великі чи засмічені, необхідно використовувати 300 л/га води. Для підвищення дієвості гербіциду застосовують у парі інші гербіциди Альфа-Дикамба чи Альфа-Ефір з додаванням ПАР Альфалип. Норми витрат для приготування бакової суміші дивіться в інструкції від виробника.

alfastar
альфастар
Ціна вказана за упаковку 0,5кг.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Пристар гербіцид

0

ПРИСТАР – системний гербіцид післясходового застосування, дія якого спрямована на контроль за одно- ..

Вартiсть: 600 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду