Альфа Стар гербіцид

Альфа Стар гербіцид

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: Альфа Стар
Наявність: В наявності
702 грн з ПДВ

Ураження бур’яну вже через 2-3 години
Гербіцид Альфа-Стар є швидким на дію препаратом від «Альфа Хімгруп». Ним обробляються поля озимої пшениці, жита і ячменю, ярої пшениці та ячменю, соняшника стійкого до діючої речовини. Завдяки ефективності та хімічному складу, препарат є аналогом Гранстара від «Дюпон», Грізного від «Нертус», Тризлака від «Акваріус», Гренадера від «Агрохімічні Технології», Вебба від «Бест» та Герсотила від «Хімагромаркетинг».
Особливості Альфа-Стара
Діюча речовина гербіциду – трибенурон-метил (750 г/кг). Вона є очищеною від домішок та проходить ретельний контроль. Потрапляючи на стебла та листя бур’яну, він просувається до коренів. Речовина блокує поділ клітин, припиняючи розвиток рослини і спричиняючи її відмирання. Ріст бур’яну тормозиться вже через 2-3 години, а через 5-8 днів з’являються перші видимі результати. Повне знищення небажаної рослинності досягається через 10-25 днів.
Особливість гербіциду Альфа-Стар у широкому охопленні видів бур’яну – однорічних та багаторічних дводольних, серед яких стійкі до речовини 2,4-Д. Препарат блискуче діє навіть на осот (у фазі розетки), чіпкий підмаренник (період до 4-ї лутовки) та подібні витривалі рослини. Якщо вони є у пізній фазі розвитку чи менш чутливі, то просто зупиняється їх ріст і вони не конкурують з посівами культур.
Альфа-Стар має тривалий час використання – від появи 2-х справжніх листків до прапорцевого листка. Найкращий ефект у період 2-4 листків для однорічного бур’яну та 10-15 см для багаторічного. Не має обмежень щодо сівозміни, не є фітотоксичним та поєднується з більшістю пестицидів.
Рекомендації щодо гербіциду Альфа-Стар
Препарат більш ефективний у сприятливу погоду (від +5°С) та менш результативний у суху і прохолодну. При застосуванні вітер має бути не швидший ніж 3-4 м/сек. Не дає потрібного ефекту, якщо рослини мокрі від дощу чи ранішньої роси, а також, якщо пішов дощ менш ніж через 3 години, після обприскування.
Альфа-Стара потрібно всього 15-25 грамів на 100 л/га води. Якщо парослі бур’яну великі чи засмічені, необхідно використовувати 300 л/га води. Для підвищення дієвості гербіциду застосовують у парі інші гербіциди Альфа-Дикамба чи Альфа-Ефір з додаванням ПАР Альфалип. Норми витрат для приготування бакової суміші дивіться в інструкції від виробника.

alfastar
альфастар
Ціна вказана за упаковку 0,5кг.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной