Альфа Ефір гербіцид

Альфа Ефір гербіцид
Архівний товар

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити альфаефір, замовити альфа ефір, альфа ефір 2,4 Д, купити генерик естерон, естерон китай, замовити оптом альфа ефір, альфа ефір ціна, ціна гербіцид ЕФІРОН, ціна естерон

Вартiсть: 111 грн

Опис

Гербіцид Альфа Ефір
Фасовка: пластикова каністра 5 л.
Призначення: Гербіцид системної дії Альфа Ефір від українського виробника «Альфа Хімгруп» застосовується в післясходовий період для боротьби з поширеними однорічними і багаторічними дводольними бур'янами на полях, засіяних зерновими колосовими культурами та кукурудзою.
Дія: Після обприскування препарат здатний швидко вбиратися в листя рослин-шкідників і проникати в тканини організму. Етилгексиловий ефір, який є діючим компонентом гербіциду, порушує процеси синтезу ферментів і метаболізму азоту. В результаті цього в бур'янах утворюється надлишок синтетичних гормонів, припиняється рівномірне зростання клітин, що згодом призводить до загибелі рослин.
Перші симптоми ураження проявляються вже протягом 24-х годин після внесення гербіциду. Повне знищення бур'янів досягається через 2-3 тижні, терміни залежать від їх виду, стадії розвитку, погодних умов, а також густоти посіву сільськогосподарських культур. Найбільш чутливими до препарату Альфа Ефір є всі бур'яни сімейства хрестоцвітних (щириця, лобода біла, амброзія і т.д). Хороша чутливість спостерігається також в осоту (рожевий, жовтий) і березки польової.
Переваги препарату:
• Має поліпшену формуляцію 2,4-Д у вигляді ефіру;
• Швидко проникає в організм бур'янів;
• Виступає ідеальним партнером для бакових сумішей.
Особливості застосування: Оптимальною температурою для внесення гербіциду Альфа Ефір є діапазон від +8 до +25 ° С. Вкрай не рекомендується застосовувати препарат відразу після заморозків або безпосередньо перед ними. Обробляти поля препаратом потрібно в період активного росту бур'янів, коли в однорічних настає фаза 2-10 листків, а в багаторічних - розетка досягає 10-15 см.
Альфа Ефір можна використовувати, якщо посіви сільськогосподарських культур знаходяться в стресовому стані. Це може бути в період посухи, нічних заморозків, занадто великий вологості грунту, при виникненні захворювань в культур і їх пошкодженні шкідниками. Щоб гербіцид міг продемонструвати свою максимальну ефективність, його необхідно рівномірно наносити на листя бур'янів. Для цього потрібно добре відрегулювати обприскують техніку.
Додаткова інформація: Гербіцид Альфа-Ефір сумісний з основними гербіцидами, його також можна використовувати разом з іншими засобами захисту рослин, а також рідкими добривами і регуляторами росту.
Найчастіше Альфа Ефір 0,6-0,8л/га застосовують в бакових сумішах з гліфосатами типу Раундап, Отаман, Аргумент, Тотал(3-4л/га), данна бакова суміш гарно зачищає поле від багаторічних бур'янів.

Тара: 20л
замовити 2,4Д ефир

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

З цим товаром купують також

Отаман гербіцид

5

Гербіцид Отаман Фасування: 20-літрова пластикова каністра.  Призначення: рідкий системний гербі..

Вартiсть: 160 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду