Альфа Ефір гербіцид

Альфа Ефір гербіцид

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: Альфа Эфир гербицид
Наявність: В наявності
239 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Гербіцид Альфа Ефір
Фасовка: пластикова каністра 5 л.
Призначення: Гербіцид системної дії Альфа Ефір від українського виробника «Альфа Хімгруп» застосовується в післясходовий період для боротьби з поширеними однорічними і багаторічними дводольними бур'янами на полях, засіяних зерновими колосовими культурами та кукурудзою.
Дія: Після обприскування препарат здатний швидко вбиратися в листя рослин-шкідників і проникати в тканини організму. Етилгексиловий ефір, який є діючим компонентом гербіциду, порушує процеси синтезу ферментів і метаболізму азоту. В результаті цього в бур'янах утворюється надлишок синтетичних гормонів, припиняється рівномірне зростання клітин, що згодом призводить до загибелі рослин.
Перші симптоми ураження проявляються вже протягом 24-х годин після внесення гербіциду. Повне знищення бур'янів досягається через 2-3 тижні, терміни залежать від їх виду, стадії розвитку, погодних умов, а також густоти посіву сільськогосподарських культур. Найбільш чутливими до препарату Альфа Ефір є всі бур'яни сімейства хрестоцвітних (щириця, лобода біла, амброзія і т.д). Хороша чутливість спостерігається також в осоту (рожевий, жовтий) і березки польової.
Переваги препарату:
• Має поліпшену формуляцію 2,4-Д у вигляді ефіру;
• Швидко проникає в організм бур'янів;
• Виступає ідеальним партнером для бакових сумішей.
Особливості застосування: Оптимальною температурою для внесення гербіциду Альфа Ефір є діапазон від +8 до +25 ° С. Вкрай не рекомендується застосовувати препарат відразу після заморозків або безпосередньо перед ними. Обробляти поля препаратом потрібно в період активного росту бур'янів, коли в однорічних настає фаза 2-10 листків, а в багаторічних - розетка досягає 10-15 см.
Альфа Ефір можна використовувати, якщо посіви сільськогосподарських культур знаходяться в стресовому стані. Це може бути в період посухи, нічних заморозків, занадто великий вологості грунту, при виникненні захворювань в культур і їх пошкодженні шкідниками. Щоб гербіцид міг продемонструвати свою максимальну ефективність, його необхідно рівномірно наносити на листя бур'янів. Для цього потрібно добре відрегулювати обприскують техніку.
Додаткова інформація: Гербіцид Альфа-Ефір сумісний з основними гербіцидами, його також можна використовувати разом з іншими засобами захисту рослин, а також рідкими добривами і регуляторами росту.
Найчастіше Альфа Ефір 0,6-0,8л/га застосовують в бакових сумішах з гліфосатами типу Раундап, Отаман, Аргумент, Тотал(3-4л/га), данна бакова суміш гарно зачищає поле від багаторічних бур'янів.

Тара: 20л
замовити 2,4Д ефир

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Схожі товари

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной