Аксіал гербіцид

Аксіал гербіцид
В наявності

Виробник: Syngenta

Гербіциди

Вартiсть: 1 600 грн

Опис

Аксіал – гербіцид, розроблений фахівцями компанії Сінгента, для захисту найширшої номенклатури сортів сільськогосподарських рослин. Належить до групи хімікатів широкого спектру дії з високим рівнем ефективності, що забезпечується завдяки використанню у складі даного засобу поверхнево-активних речовин (Адигор). Поставляється у вигляді концентрованої емульсії.

Базова речовина, що діє, у складі АКСІАЛ – піноксаден, хімікат групи фенілпіразолів, гербіцид системного типу. Ефективний на ранніх стадіях вегетативного розвитку бур'янів, тканини рослин всмоктується через листові поверхні.

Механізм дії даного агрохімікату полягає у скруті поділу клітин, придушенні процесу дихання рослин. Що надалі призводить до припинення подачі поживних речовин, виснаження та загибелі.

Норма витрати гербіциду Аксіал на озимій пшениці від вівсюгу: 0,9л/га

Сферою агровиробничого використання є посіви зернових культур ярих та озимих сортів. Успішно справляється з зараженням площ бур'яновими трав'янистими однорічними рослинами злакового і дводольного типу, особливий рівень ефективності зареєстрований при внесенні в оброблювані площі на стадії кущіння бур'янів.

Переваги від використання АКСІАЛ:

  • Висока вибірковість дії. Препарат майже не впливає на культурні рослини;
  • Відсутність впливу на ґрунт. Завдяки чому не вносить жодних змін до потенційної сівозміни;
  • Підвищена активність. Зростання бур'янів зупиняється у досить швидкі терміни. Повне відмирання в залежності від умов зростання відбувається протягом проміжку часу, що не перевищує трьох тижнів з дня обробки.

Вноситься як бакових сумішей методами обприскування. Норми витрати, частота обробок та їх періодичність наведено в інструкції до засобу. Сумісний із більшістю пестицидів, у разі комплексного внесення з іншими хімікатами рекомендовано проведення перевірки на сумісність.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Наніт Мастер комплексне мікродобриво

5

До складу унікального комплексу Наніт Мастер входять:N - 6%, P2O5 - 26%, K2O5 - 6% + багато інш..

Вартiсть: 250 грн
Купити
Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду