Піонер

Сортувати за:
5.697 грн
Піонер P64LC108 (ЛЦ108) – традиційний лінолевий гібрид соняшника, який ідеально підходить для к..
5.184 грн
Піонер P64LЕ25 – простий лінолевий гібрид соняшника, рекомендований для вирощування переважно в лісо..
4.725 грн
Піонер P64LЕ99 – простий гібрид соняшника лінолевого типу, призначений для вирощування за технологіє..
4.860 грн
Піонер P64НЕ118 – простий високоолеїновий гібрид соняшника, рекомендований для культивації переважно..
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

DuPont Pioneer: гібриди та технології, що гарантують високу продуктивність


Компанія DuPont Pioneer є провідним світовим розробником та постачальником сучасних технологій у сфері генетики рослин. Її широкий спектр насіннєвого матеріалу та мікробіологічні продукти завоювали популярність сільгоспвиробників з більш ніж 90 країн світу.

Високоякісною продукцією DuPont Pioneer активно користуються й українські аграрії. Зокрема, компанія успішно реалізує насіння сучасних високопродуктивних та витривалих гібридів кукурудзи, соняшника, олійного ріпаку, а також інокулянти для силосування. Батьківські лінії постачаються з-за кордону, самі ж гібриди вирощуються на дослідних полігонах у різних областях України, що дозволяє максимально пристосувати їх до місцевих ґрунтово-кліматичних умов.

Селекціонери компанії у своїй роботі використовують передові технології для підготовки ґрунту, правильного зрошення та внесення добрив, контролю бур’янів, поширених хвороб і шкідників. Завдяки цьому, кожне нове насіння демонструє ще більшу продуктивність і ще вищий імунітет. Щоб пересвідчитися у винятковій його якості, спеціалісти DuPont Pioneer проводять тисячі сортовипробувань, відбираючи для подальшої реєстрації та реалізації лише ті гібриди, які найбільше відповідають сучасним вимогам і здатні забезпечити дійсно високу економічну ефективність. Таким чином народжуються генетично чисте насіння.

Компанія володіє надсучасним насіннєвим комплексом, який працює в Полтавській області. Завдяки ньому українські виробники повністю забезпечуються необхідним насінням соняшника та кукурудзи. При цьому потужності виробництва постійно розширюються, адже DuPont Pioneer відкриває нові ринки збуту, допомагаючи аграріям збільшити прибутковість при мінімальних затратах. Кожна партія насіння перед відправкою до кінцевого споживача проходить прискіпливий контроль у лабораторних умовах, що гарантує його найвищу якість і впевненість в майбутньому врожаї.

Компанія DuPont Pioneer націлена на багаторічне партнерство з сільгоспвиробниками, тому потурбувалася і про захист своєї продукції від підробок. Завдяки запровадженій новітній технології розпізнавання IZON, оригінальну продукцію можна легко ідентифікувати. Про справжність насіннєвого матеріалу свідчить наявність голографічного захисту на пакуванні. 

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной