Грінфорт Україна

Сортувати за:
101 грн
Гербіцид Грінфорт ІГ 480Тара: каністра 20 л.Опис: Потужний гербіцид суцільної дії Грінфорт ІГ 480 по..
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Грінфорт – сучасний український підхід до комплексного захисту рослин

Компанія Грінфорт – відомий представник на українському ринку засобів захисту рослин. Основним напрямком її діяльності є виробництво препаратів для знищення бур'янів, ліквідації шкідників, для боротьби з поширеними захворюваннями культур, десикації зерна та протруєння посівного матеріалу. Вся технологія виробництва спрямована на отримання якісних ЗЗР, а також постійне поповнення асортименту новинками ринку. 

На сьогодні лінійка препаратів компанії представлена близько 30 позиціями. Уся продукція постачається в зручній для зберігання та використання тарі, відрізняється високою екологічністю. А головне, вона здатна забезпечити надійний захист сільськогосподарських культур і подбати про збільшення кількості врожаю й покращення його якісних характеристик!

Підвищену увагу Грінфорт приділяє розробці гербіцидів, асортимент яких складає фактично половину від усіх представлених позицій. Крім цього, компанія активно концентрується на виробництві препаратів, спрямованих на захист посівів зернових культур. Належну увагу також приділено олійним культурам.

За час своєї діяльності на сільськогосподарському ринку компанія Грінфорт завоювала репутацію надійного партнера, яка пропонує аграріям перевірені високоефективні препарати, що повністю відповідають вимогам європейських стандартів, сучасні методи захисту рослин та лояльну цінову політику. Переваги співпраці та користування продукцією Грінфорт встигли оцінити як крупні виробники, так і невеликі приватні фермерства з усієї України.

Одним із головних пріоритетів компанії є пропозиція комплексних рішень для рослинництва. Для реалізації цього завдання вона має все необхідне: високоякісні інгредієнти для виробництва препаратів, сучасне обладнання, висококваліфіковані працівники, вибудована система контролю якості, прагнення не тільки реалізувати засоби захисту рослин, а й допомогти аграріям в процесі вирощування врожаю. 

Компанія Грінфорт безпосередньо та через своїх дилерів здійснює консультативний агрономічний супровід сільгоспвиробників, в тому числі допомагаючи дотримуватись технології внесення тих чи інших пестицидів на різні культури. Усе це дозволяє суттєво підвищити ефективність обробки та сприяє досягнення вищого економічного ефекту від вирощування. Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной