Кукурудза Маїс

Сортувати за:
750 грн
Євро 301 МВ – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 290, рекомендований до вирощування на зер..
1.300 грн
Візир – простий міжлінійний гібрид кукурудзи з ФАО 350, призначений для вирощування на зерно в лісос..
1.100 грн
ДМС 2911 – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 290, який підходить для вирощування на зерно..
1.300 грн
ДМС 3111 – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 310, рекомендований до вирощування на зерно ..
1.300 грн
ДМС Гроно – простий міжлінійний гібрид кукурудзи з ФАО 260. Відноситься до середньоранньої груп..
1.400 грн
ДМС Лорд – новий гібрид кукурудзи з ФАО 190, рекомендований для вирощування в лісостеповій зоні Укра..
2.000 грн
ДМС Тренд – новий гібрид кукурудзи з ФАО 290, призначений для вирощування практично у всіх природних..
750 грн
Ізяслав 220 МВ – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 220, який здатен найкраще демонструват..
1.150 грн
Сплав МС 290 – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 290, який підходить для вирощування на з..
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)

Компанія "МАЇС" – якісні гібриди, які гарантують стабільний позитивний результат

Науково-виробнича компанія "МАЇС" займається розробкою селекційних форм і комерційних гібридів кукурудзи для вітчизняного ринку та європейських країн з 1992 року. На сьогодні вона займає лідируючі позиції за кількістю зареєстрованих та реалізованих насіннєвих продуктів. Така результативність селекції базується на регулярному проведенні масштабних випробувань гібридів у різних ґрунтово-кліматичних умовах та ефективному використанні власного й закордонного генетичного фонду.

Основне селекційне направлення компанії  – створення високопродуктивних гібридів, для яких характерна висока потенційна врожайність зерна і силосу, стійкість до ураження основними хворобами, висока енергія проростання насіння та більш високі показники стійкості до посухи й впливу підвищених температур. Однією з головних особливостей гібридів "МАЇС" є здатність інтенсивно віддавати вологу у період дозрівання. Це важливий показник, пов'язаний зі зменшенням виробничих затрат, оскільки зерно кукурудзи треба досушувати.

"МАЇС" працює за системою замкнутого циклу виробництва – від проведення селекційних досліджень з розробки та створення нових гібридів кукурудзи, до реалізації готового продукту. Гібриди компанії зареєстровані та успішно вирощуються в Україні, Росії, Білорусі та низці країн ЄС. Вони нічим не поступаються зарубіжним аналогам, а за деякими показниками навіть перевищують їх. Загалом, на український та світовий ринок компанія "МАЇС" вивела понад 100 гібридів кукурудзи різної групи стиглості та придатних до вирощування за різними технологіями.

Продукція "МАЇС" повністю відповідає міжнародним стандартам. Щорічно компанія вдосконалює технологічний процес виробництва насіння, оновлюючи та модернізуючи обладнання своїх насіннєвих заводів. Крім того, регулярно ведеться цілеспрямована робота з розвитку відносин з іноземними партнерами для вивчення передового досвіду селекційних розробок. На сьогодні "МАЇС" є повноправним членом Міжнародної асоціації з тестування насіння та Американської асоціації виробників насіння, що дозволяє компанії отримати доступ до найсвіжіших досягнень сучасної селекції.

Окрім гібридів кукурудзи, асортимент компанії збільшився за рахунок сортового посівного матеріалу соняшника та пшениці. Якість кожної партії, що реалізовується, надійно контролюється у власні ліцензованій лабораторії. Завдяки цьому, бренд "МАЇС" в українських та зарубіжних партнерів асоціюється з надійністю та гарантією високого результату.


Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной