Гібриди соняшнику ВНІС

Сортувати за:
2.052 грн
Карлос 105 (середньоранній гібрид соняшнику під Євролайтінг, 105 днів)Посівна одиниця: 150 тисяч нас..
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

           Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) був заснований в 1999 році. Спеціалізацією компанії є розробка і просування нових чистих сортів і гібридів пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику, цукрових та кормових буряків, ріпаку та інших сільськогосподарських культур. Особлива увага приділяється також технічним культурам. В даний час ВНІС є одним з найбільш успішних і затребуваних представників на українському ринку селекції і насінництва.

    За час своєї діяльності селекціонерами компанії було виведено близько півсотні сортів і гібридів, які користуються популярністю у сільгоспвиробників за рахунок своєї високої врожайності, відмінною стійкістю до хвороб, посушливого клімату, а також значну екологічну пластичність. Серед найважливіших особливостей широкого асортименту насіннєвої продукції ВНІС слід виділити високий адаптивний потенціал, завдяки якому сорти та гібриди підходять для вирощування в будь-яких кліматичних зонах України та на різних типах грунтів. При цьому забезпечується стабільно висока продуктивність, незалежно від технології вирощування культури.

    Компанія ВНІС постійно відстежує тенденції аграрного ринку, тому її фахівці регулярно забезпечують виробників новітніми розробками в сфері основних для України сільськогосподарських культур. Весь процес виведення нових сортів і гібридів знаходиться під пильним контролем селекціонерів, що гарантує аграріям найвищу якість посівного матеріалу і впевненість в економічній ефективності вирощування культур.


Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной