Біозавод (BioProtect)

Сортувати за:
59 грн
Добриво Гумат БІО Фасовка: каністра 10 л Склад: Гумінові кислоти (13%); рідкий калій K (4.2%); Азо..
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

ТОВ «Біозавод» - каталог препаратів:

ТОВ «Біозавод» - українське підприємство з виробництва агрохімічної продукції, розташоване в Миколаєві. Його заснували в 2011 році. Офіційно представляє продукти цієї компанії ТОВ «Госппостач» Іінтернет-магазин «Агроторг».

ТОВ «Біозавод» виробляє свою продукцію на основі живих бактерій. Завдяки цьому засобу абсолютно безпечні для екології та людини, не токсичні і ефективні. Такі препарати благотворно впливають на стан грунту. Вони відновлюють її мікрофлору, покращують процеси утворення гумусу і склад грунту, діють як комплексного добрива.

У лінійці продукції компанії:

• Органо-мінеральні добрива;

• Деструктори;

• Засоби для захисту рослин на біологічній основі;

• Прилипачі;

• Фосфорин.

ТОВ «Біозавод» виробляє унікальні препарати, аналогів яким в Україні поки немає. Більшу частину продуктів розробив київський Інститут мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного. Засоби, що виготовляються даною компанією, упаковуються в зручні у використанні, зберіганні та транспортуванні тари. На них вказують основну інформацію про продукцію: склад препарату, його необхідне дозування, особливості, призначення, діючі речовини.


Використання добрив від ТОВ «Біозавод» зменшує хімічне навантаження на грунт, зберігаючи її здоровою, не порушуючи її хімічний склад і родючість. Таким чином, продуктивність сільськогосподарської діяльності підвищується.

Купити продукцію ТОВ «Біозавод» можна в інтернет-магазині «Агроторг», ціна на кожен товар вказана в каталозі на сайті.

Компанія має представництва в 3 областях України: Житомирській, Херсонській і Одеській. Препарати цього підприємства поставляються великим агрономічним підприємствам і приватним фермерським господарствам.

ТОВ «Біозавод» прагне зробити нові знання та інновації в галузі агрохімії корисними для сільського господарства, виробляти і поставляти на ринок України ефективні та екологічні кошти.

ТОВ «Біозавод» співпрацює з провідними дослідницькими центрами, впроваджує інновації у виробництво своєї продукції, ретельно контролює її якість. Лінійка препаратів постійно розширюється, компанія розвивається і росте. Продукція ТОВ «Біозавод» популярна серед аграріїв України та Європи.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной