Паллас Екстра від вівсюга

Склад і дія

Препарат розроблений на основі нової унікальної хімічної сполуки Arylex™ active, головною субстанцією якої є галауксифен-метил (66,67 г/кг), що за своїм механізмом дії належить до групи синтетичних ауксинів. Ще одним важливим компонентом у складі гербіциду Паллас Екстра виступає піроксулам (250 г/кг). Він здатен потрапляти в організм рослин як через листя, так і коріння, після чого накопичується в точках росту та інгібує синтез ALS. Його дія розповсюджується на злакові та більшість найпоширеніших дводольних бур'янів.

Третім активним компонентом гербіциду, який гармонійно доповнює два попередні, є клоквінтосет-кислота (354 г/кг). Вона виконує функцію антидота, підвищуючи селективність препарату до культури, що особливо важливо при несприятливих зовнішніх умовах. 

Загальні властивості препарата:

 • Швидко розчиняється навіть у прохолодній воді за рахунок інноваційної формуляції GoDRI™ RDT™;
 • Не випадає в осад;
 • Швидко абсорбується рослинами й стійкий до змивання дощем через 1 годину після внесення;
 • Контролює широкий спектр проблемних злакових та дводольних бур'янів;
 • Є одним із небагатьох гербіцидів, який успішно контролює фіалку зернову;
 • Дуже добре знищує падалицю ячменю, кукурудзи, а також традиційних гібридів ріпака та соняшника;
 • Здатен діяти з високою ефективністю навіть при температурі від +5 °C.
 • Швидко розпадається в грунті й не викликає обмежень у сівозміні;
 • Є прекрасним антирезистентним рішенням;
 • Містить антидот, який унеможливлює появу фітотоксичності на культурі;
 • Має хорошу сумісність зі ншими ЗЗР, в тому числі з фунгіцидами та інсектицидами, окрім фосфорорганічних.

Рекомендації до внесення: Гербіцид Паллас Екстра призначений для одноразової обробки посівів озимої та ярої пшениці. Препарат має невелике вікно застосування, тому вносити його необхідно в період від 3-х справжніх листків до появи 2-го міжвузля. При приготування робочого розчину Ph води має бути нейтральним або слаболужним.

Найкраще Паллас Екстра проявляє себе на початкових етапах вегетації бур’янів, коли в злакових ще не розпочалося кущіння, а дводольні мають 2-6 листків. Рекомендована середньодобова температура для внесення гербіциду складає від +8 до +25 °C. Для посилення ефективності дії проти падалиці соняшника й ріпака або злісних бур'янів до робочого розчину можна додавати ПАР.  

Не можна застосовувати гербіцид Паллас Екстра на посівах ячменю, а також в бакових сумішах з регуляторами росту й фосфорорганічними інсектицидами.

Related Products

Добриво Аміно Х

Добриво Аміно Х

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/лПродукти мікробіологічного синтезу – 25 г/лСа – 5 г/лMg – 10 г/лFe – 10 г/лMn – 19 г/лZn – 12 г/лCu – 7 г/лMo – 0,02 г/лСо – 0,02 г/лpH 8-11Норма застосування підкормки Аміно XКультурал/га0,1-0,30,1-0,30,1-0,30,1-0,30,1-0,30,1-0,30,1-0,30,1-0,30,5-1,0..

310 грн

Паллас Екстра 1кг

Паллас Екстра 1кг

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯВідмінний контроль метлюга звичайногоКонтроль проблемних злакових видів бур’янів: видів стоколосу (Bromus), вівсюга звичайного, пажитниці та ін.Пригнічення пирію повзучого, падалиці ячменю та кукурудзиЕфективний контроль підмаренника чіпкогоКонтроль традиційної падалиці ріпаку та соняшникуАнтирезистентне рішення для контролю амброзії полинолистої, маку дикого, волошки синьої, сокирок польових, видів ромашки, лободи, герані, капустяних та інІнноваційна формуляція GoDRI™ RDT™Низька норма використанняГнучкість застосуванняВідсутність обмежень у сівозмініОПИС ПРЕПАРАТУДіюча речовина: піроксулам, 250 г/кг + галауксифен-метил, 66,67 г/кг + клоквінтосет-кислоти 354, г/кг (антидот)Препаративна форма: водорозчинні гранулиХімічний клас: триазолпіримідини та арилпіколінатиУпаковка: пластикова банка 1 кгНорма використання: 75 – 90 г/гаМЕХАНІЗМ ТА ШВИДКІСТЬ ДІЇArylex™ active (галауксифен-метил) входить до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів. За механізмом дії належить до групи синтетичних ауксинів. Піроксулам належить до групи триазолпіримідинів, інгибіторів синтезу АЛС. Діюча речовина проникає в рослину через листя та коріння і рухається по флоемі та ксилемі до точок росту бур’янів. Контролює широкий спектр злакових та значну кількість дводольних видів бур’янів. Швидко метаболізується в культурних рослинах та швидко деградує у ґрунті.Клоквінтосет-кислота (антидот). Завдяки наявності антидоту гербіцид має покращені показники селективності до культурних рослин, особливо в несприятливих умовах.НАСТУПНІ КУЛЬТУРИ У СІВОЗМІНІПаллас™ Екстра завдяки швидкому напіврозпаду активних речовин у ґрунті не має обмежень для наступних культур в сівозмін.ДОДАТКОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇДля досягнення найкращого результату Паллас™ Екстра рекомендовано застосовувати, коли злакові бур’яни перебувають у фазах розвитку від 1-го листка до початку кущення.Двосім’ядольні бур’яни – у фазі 2-6 листків та активно вегетують.Оптимальна температура застосування - від +8 до +25°С;Бур’яни на момент застосування мають активно вегетувати та не перебувати в стані стресу;Для посилення дії проти падалиці соняшнику та ріпаку, видів осотів рекомендовано завжди використовувати ПАР Віволт® або Айказ®;Не застосовувати в бакових сумішах з фосфорорганічними інсектицидами та регуляторами росту;Ph води рекомендовано нейтральний або слаболужний;В разі очікування опадів обробка має бути проведена не менше ніж за 1 годину до дощу;Не використовувати у посівах ячменю;..

13 300 грн

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду