Гербіциди для кукурудзи (бакові суміші)

Гербіциди для кукурудзи (бакові суміші)


    Серед гербіцидних сумішей, які рекомендуються до використання на посівах кукурудзи компанією "Нертус", однією з найбільш привабливих за ціною та показниками ефективності є Майтус + Амінка у співвідношенні 40 г/л до 0,5 г/л. Вона дозволяє знищувати падалицю соняшника, лободу, осоти, паслін, вегетативну масу березки.

    Ця суміш діє за принципом препаратів групи 2,4-Д, контролюючи не тільки однорічні злакові, а й деякі дводольні бур'яни. Відзначається досить швидкою дією, проте значно менш ефективна у боротьбі з кореневою системою бур'янів, до якої діючі компоненти обох препаратів не потрапляють.

    Широко використовується в сільському господарстві й бакова суміш з гербіцидів Майтус і Пріус від компанії "Нертус" у співвідношенні 40 г/л до 0,5 г/л. Вона є досить привабливою за ціною та здатна діяти на широкий спектр бур'янів – падалиця соняшника, лобода, амброзія, підмаренник, навіть дуже перерослий. Суміш Майтус + Пріус взагалі вважається однією з найефективніших схем боротьби з підмаренником.

    Ще однією високоефективною баковою сумішшю, яка знищує бур'яни на посівах кукурудзи, є Мілафурон + Декабрист у співвідношенні 1,25 л/г до 0,4 л/га. Причому 1,25 л/г – це мінімальна норма, при якій діючий компонент Мілафурона (нікосульфурон) може давати результат. 

    Властивості обох препаратів  дозволяють проводити обробку кукурудзи у фазі 3-5 листків культури та дуже добре боротися з однолітніми злаковими бур'янами (мишій, вівсюг, щириця, гірчиця) і не тільки. Дослідні випробування продемонстрували, що така бакова суміш, дія якої близька до препаратів групи 2,4-Д, дозволяє прекрасно контролювати падалицю соняшника, лободу, мишій, куряче просо.

    Але головна перевага в тому, що поєднання Мілафурону та Декабриста знищує такий злісний бур'ян, як в’юнок польовий разом з кореневою системою. Попри це, у сільському господарстві таку бакову суміш на сьогодні використовують дуже рідко, через її високу вартість. 

    Компанія "Нертус" провела випробовування ще однієї можливої суміші, яка складається з гербіцидів Пріус та Мілафурон у пропорціях 0,5 до 1,25. Насамперед,  вона тестувалася на предмет сумісності діючих речовин обох препаратів та їхнього впливу на культуру. Пов'язано це з побоюваннями, що нікосульфурон (активний компонент Мілафурона) і 2,4-Д (входить до складу Пріуса) у поєднанні можуть негативно впливати на злакові культури. 

    Водночас результати випробування продемонстрували, що така суміш має право на існування, адже ефективно діє на бур'яни і, найголовніше, жодним чином не впливає негативно на посіви кукурудзи.

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду