Участь нашої компанії у виставці Агро Експо 2016
  Команда ТОВ «Госппостач» взяла участь в IV Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO 2016». Виставка пройшла в місті Кропивницького (колишній Кіровоград) з 29 вересня по 1 жовтня. На офіційному відкритті заходу були присутні голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко і Тарас Кутовий - Міністр аграрної політики та продовольства України.
   Особливості виставки «AGROEXPO 2016»
   У 2016 році в «AGROEXPO 2016» брали участь 470 виробників сільськогосподарської продукції та її дистриб'юторів. Вони представили свою продукцію і техніку на відкритих майданчиках розміром 79000 м2 і критих - розміром 9300 м2. Виставка прийняла 20700 відвідувачів - великих аграріїв і приватних фермерів, що в 2 рази більше в порівнянні з попереднім роком.
   У 2016 році на виставці представили в 1,5 рази більше техніки, ніж в 2015. 7 з 9 представлених одиниць техніки продали.
   У перший день на виставці відкрили Центральноукраїнський інвестиційний форум. Учасники заходу і гості поговорили на тему «Пріоритети розвитку національної економіки в умовах інтеграції до світового економічного простору». В рамках виставки пройшли також інші освітні заходи та дискусії.
   Щороку «AGROEXPO» прогресує і збільшується. Зараз вона входить в трійку лідерів українських агровиставок.
   Чому ТОВ «Госппостач» обрало виставку «AGROEXPO 2016»?
   ТОВ «Госппостач» обрало цю виставку для представлення продукції інтернет-магазину «Агроторг», так як вона розташована в центральній частині України, в місті Кропивницького. Завдяки цьому велика кількість фермерів і великих аграріїв ознайомилися з продукцією наших партнерів.
    Також «AGROEXPO» популярна, тому що це - одна з найбільш зручних виставок в Україні. Павільйони розташовані компактно, при цьому є місця для парковки, відвідувачам зручно ходити і дивитися продукцію.
    Ще одним фактором на користь участі ТОВ «Госппостач» в цій виставці - її міжнародний статус. Завдяки цьому продукцією, представленою в магазині «Агроторг», зацікавилися покупці з Польщі, Росії, Білорусі та інших країн.
   Формат проведення «AGROEXPO» підходить для «Госппостач» і дозволяє в повній мірі ознайомити аграріїв з продукцією наших партнерів.
   Участь ТОВ «Госппостач» у виставці «AGROEXPO 2016»
   На виставці команда ТОВ «Госппостач» мала окремий павільйон, в якому ми розмістили зразки продукції магазину «Агроторг» і плакати, що представляють її.
   Кожен день в павільйоні перебував співробітник нашої компанії. Бажають дивилися продукцію, тримали її в руках, читали склад і властивості препаратів, задавали питання фахівцеві, консультувалися у Василя Франчука - головного агронома компанії «НЕРТУС» в Кропивницького.
   У павільйоні ТОВ «Госппостач» ми представили товари під маркою «НЕРТУС»: мікродобрива, насіння кукурудзи та соняшнику, засоби для захисту культур і садових рослин від бур'янів і шкідників.
   Продуція «НЕРТУС», представленої в інтернет-магазині «Агроторг», зацікавилися великі аграрії і приватні фермери. Вони купували товари на місці або залишали заявку на оптові замовлення. Наші фахівці повідомляли аграріям, що заявки можна залишати також на сайті магазина «Агроторг».
   Якщо Вас теж зацікавила продукція під брендом «НЕРТУС», перегляньте асортимент в онлайн-каталозі нашого магазину і купіть товари за ціною, вказаною в їх картках.
   Завдяки виставці ми підняли інтерес до продукції «НЕРТУС» і попит на неї. Наша компанія повідомила аграріям про те, що купувати товари для сільського господарства можна також через Інтернет.
    ТОВ «Госппостач» та інтернет-магазин «Агроторг» планують участь у виставці «AGROEXPO» в 2017 році. Вона пройде в Кропивницького з 20 по 23 вересня 2017 році, а виставкова площа збільшиться до 98800 м2.

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду