Протруювач Антал

Протруйник Антал

Тара: каністра 5 л. 

Препаративна форма: концентрат суспензії.

Виробник: компанія "Нертус".

Опис: Багатокомпонентний препарат системної дії, призначений, передусім, для передпосівного протруювання насіння зернових колосових з метою захисту від насіннєвої, ґрунтової та поверхневої інфекції. У світовій практиці також успішно застосовується для протруювання посівного матеріалу кукурудзи та гороху.

Склад та механізм дії: В основі препарату Антал знаходяться три компоненти системної дії – тебуконазол (60 г/л), тіабендазол (80 г/л), імазаліл (125 г/л). Їхня синергія забезпечує комплексний захист насіння, проростків та сходів культур на початковому етапі вегетації від збудників сажкових хвороб, різних видів кореневої гнилі, аерогенних інфекцій, плісняви. 

Переваги препарату:

Захищає від широкого спектру інфекцій;

Має тривалий захисний період – протягом 50 днів з моменту потрапляння насіння в грунт;

Пригнічує поширення плісняви насіння навіть у найбільш сприятливі для неї періоди та роки;

Сприяє покращенню показників польової схожості насіння та формуванню дружніх сходів;

Стимулює розвиток кореневої системи.

Вартість 1 літра протруйника Антал: https://agrotorg.in.ua/antal-5l-protravitel

Умови застосування: Протруювання насіння рекомендується виконувати за 1-2 тижні до посіву. Перед цим його варто очистити від пилу, пожнивних залишків та інших сторонніх домішок. Вологість насіння на момент протруювання повинна складати 14% (допускається коливання на 1-2% нижче норми).

Препарат має нетривалу захисну дію, тому вносити його потрібно кілька разів протягом періоду вегетації. Максимальна кількість залежить від виду культури: 5 – для виноградників, яблунь та картоплі, 3 – для томатів та цукрових буряків, 2 – для посівів ріпаку.  

Додаткова інформація: проведені лабораторні та польові дослідження продемонстрували, що обробка посівного матеріал препаратом Антал покращує показники схожості на 1,5-5%. 

Related Products

Антал 5л

Антал 5л

Протруйник Антал НертусД.Р.: тіабендазол 80г / л + імазаліл 125 г / л + тебуконазол 60г/л(протруйники аналоги: Віал Траст + Скарлет)Тара: каністра 5лЦіна вказана за 1л протруйника Антал НертусВиробництво: УгорщинаПризначення: Системний трикомпонентний протруйник використовується в сільськогосподарському виробництві для боротьби з основними хворобами зернових колосових культур (переважно ячмінь, пшениця). Надійно захищає рослини у початковій фазі їхнього розвитку. Дія: Протруйник Антал складається з 3-х системних компонентів, які мають широкий спектр дії: •    Тебуконазол – одна з найкращих речовин для придушення збудників сажкових та інших захворювань, суттєво знижує ризик появи кореневих гнилей ,регулює ріст рослини;•    Тіабендазол – ефективний у боротьбі кореневою та прикореневою гниллю, септоріозом та фузаріозом; •    Імазаліл – усуває патогениборошнистої роси та плісняви.Застосування:Обробку насіння препаратом АНТАЛ краще всього проводити за тиждень-два до проведення сівби або ж безпосередньо перед нею. Важливо, щоб насіннєвий матеріал був високої якості, адже протруйник сам по собі не здатен покращити її, та відповідав наступним рекомендаціям: •    повна відсутність таких домішок, як пил, посічене та ушкоджене насіння, насіння бур’янів, вегетативні залишки рослин,•    високі показники схожості та енергії проростання,•    стандартні показники вологості або ж нижчі від норми не більше, ніж на 1-2%.Процес протруювання повинен бути виключно механізованим. Суміш потрібно готувати безпосередньо перед проведенням обробки посівного матеріалу. Щоб досягти однорідності рідини, її треба помішувати протягом 3-5 хвилин. В ході обробки варто слідкувати за дотриманням пропорцій між кількістю насіння та робочого розчину. Переваги: Препарат Антал гарантує високоефективний захист зернових культур на перших порах їх росту від грунтових та повітряних інфекцій, пришвидшує схожість за рахунок знищення патогенів та сприяє доброму кущенню, стимулює кореневому систему до розвитку та зміцнення, що в результат допомагає рослинам легше переносити зимівлю.  ​..

5 500 грн

Антал 1л протруйник

Антал 1л протруйник

Антал 1л захищає від грибків та сприяє розвитку зерновихПротруйник для пшениці Антал – препарат виробника «Нертус», власника біля 60-ти фірмових зареєстрованих пестицидів та мікродобрив. Фунгіцид системної дії захищає посівний матеріал від грунтової, насіннєвої та аерогенної інфекцій,  сприяє збільшенню темпів росту паростків (за умови якісного насіння).  Особливості Антала від НертусЗасіб є сумішшю трьох діючих речовин: тіабендазол (80 г/л), імазаліл (125 г/л), тебуконазол (60 г/л). Тіабендазол зупиняє ділення клітин патогенів, тим самим виліковує від кореневої гнилі (гельмінтоспоріозна, фузаріозна гнилі) та захищає вегетативні органи рослини на ранніх етапах сходження. Імазаліл також знищує гнилі та додатково захищає від аерогенної інфекції (борошниста роса та ін.). Тебуконазол завдяки впливу на клітинному рівні вражає головневі хвороби, захищає паростки від грибків.Протруювач Антал добре впливає на схожість насіння, стимулює кореневу систему, чим покращує перенесення зими. Зауважимо, що Антал – засіб не для стимуляції розвитку рослини, а для захисту від шкідників у вигляді грибків та інфекцій. Показники врожаю покращуються завдяки якісному посівному матеріалу та дієвості протруйника.Застосування протруйникаФунгіцидний протруйник Антал розрахований на обробку насіння озимої пшениці та ярового ячменю. Засіб пропонується у вигляді концентрату і розводиться за рекомендаціями виробника, згідно з нормами витрат (на 9,7-9,5 л води береться 0,3-0,5 л препарату).Для кращого ефекту дії протруйника озимої пшениці Антал важливо знати:•    Насіння використовувати якісне: з високим відсотком схожості, енергії проростання зернин.•    Посівний матеріал очищувати від бруду, пилу, насіння, яке механічно травмували, вегетативних залишків рослин.•    Вологість зерна має бути не нижче 12-14%.•    Матеріал обробляти повністю та рівномірно.•    Машини для протруєння типу Мобітокс повинні добре регулюватися.Коли бакову суміш наносять на зерна – контролюють кількість насіння, що проходить через автоматику, та кількість препарату, щоб протруєння було рівномірним.Країна виробник: Угорщина Регламент застосування протруйника АнталКультураШкідливий організм, проти якого обробляєтьсяНорма витрати протруйника Антал, л/тЛетюча, тверда сажки, гельмінто споріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, септоріоз, борошниста роса, іржа0,3-0,4Ячмінь ярийКам'яна, летюча сажка, фузаріозна і гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння0,3-0,4..

1 200 грн

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду