Навчальний семінар agrotorg.in.ua 02.2017

   ТОВ "Госппостач" (інтернет-магазин Аgrotorg.in.ua) організували і провели науковий семінар, присвячений актуальним моментам в галузі сільськогосподарського рослинництва та агрохімії. В якості лекторів виступили представники компанії-виробника засобів захисту рослин і насіння "Нертус".

   Семінар був розбитий на кілька тематичних секцій, в кожній з яких учасників ознайомили з сучасними методами захисту сільськогосподарських культур від шкідників і бур'янів, принципами раціонального використання ЗЗР, новими препаратами, перевагами застосування інноваційних агротехнологій.

    Зокрема, продукт-менеджер "Нертус" Олексій Степаненко ознайомив присутніх з лінійкою гербіцидів компанії, новинками, які незабаром планується вивести на ринок. Особлива увага акцентувалася на відмінностях ряду препаратів, результати застосування тих чи інших гербіцидів на різних полях і для боротьби з різними видами бур'янів. Для підкріплення теоретичної інформації, на слайдах були продемонстровані фотозвіти досвідчених досліджень кількох препаратів.

    Крім цього, учасникам наукового семінару розповіли про те, як правильно визначити момент для внесення гербіцидів на посівах різних культур, методах боротьби із засміченістю на полях, варіантах бакових сумішей і рекомендаціях щодо їх приготування для підвищення ефективності гербіцидної дії.

    Окрема секція була присвячена мікродобрив та стимуляторів росту від компанії "Нертус": Нертус Старт, Нертус Фотосинтез, Нертус Бор, Нертус Цинк, Нертус ПлантаПег. Спеціаліст з питань мікроелементного живлення рослин Світлана Прудникова поінформувала на прикладах вегетаційних дослідів про переваги і важливості застосування мікродобрив та стимуляторів росту для поліпшення фітосанітарногого стану культур і збільшення врожаю.

   На сезон 2017 року компанія "Нертус" планує включити в свою лінійку нові препарати: борне мікродобриво Нертус Декабор, рідке фосфоро-калійне добриво Кафос і стартове мікродобриво Екстрафос, вироблене на основі фосфору, з додаванням незначної відсотка бору і цинку. Учасники семінару отримали інформацію про переважних відмінності нових препаратів.

    Спеціаліст-ентомолог Тетяна Маркова ознайомила присутніх з методами захисту соняшнику від шкідників. Зокрема, особливу увагу вона акцентувала на підземних шкідників, які пошкоджують коріння і підстави стебла, і шкідників, які пошкоджують листовий апарат, точку росту сходів соняшнику.

   Разом з лектором учасники семінару розглянули, на яких етапах і для боротьби з якими шкідливими комахами економічно обгрунтовано застосовувати інсектицидні захист, ефективні схеми захисту сходів соняшнику, препарати, які доцільно використовувати на різних етапах.

   Крім цього, присутнім розповіли про особливості деяких видів шкідників, про те, як визначати оптимальні строки внесення інсектициду проти того чи іншого виду комах, як захистити соняшник від стеблових шкідників за допомогою технологічних прийомів.

    Про основні хворобах соняшнику, проблеми, які зустрічаються на посівах в останні роки, і методах їх вирішення за допомогою продуктів, що пропонуються компанією "Нертус", розповіла фахівець-фітопатолог Ірина Черняєва. В ході її лекції учасники семінару отримали інформацію про те, які препарати і проти яких інфекцій бажано застосовувати при грунтової або насіннєвої інфекції, про принципи поширення інфекції під час всього періоду вегетації і найбільш шкідливі етапах.

    Особливу увагу було приділено агротехнічних прийомів зменшення зараження грунту насінням вовчка. Перш за все, це мінімізація обробітку грунту. Друге - використання в сівозміні після зараженого соняшнику культур-провокаторів вовчка (кукурудза, сорго, суданки), що дає можливість прибрати від 50 до 70% заразихових насіння. Присутнім представили гібриди та сорти кукурудзи і сорго, які є найбільш ефективними чистильниками полів від вовчка.

    Третій момент - внесення азотних добрив у формі амонієвих солей і карбаміду, а також фосфорних мінеральних добрив перед посівом соняшнику на заражених ділянках.

    В ході семінару його учасники також були проінформовані про те, що, починаючи з поточного року, весь посівний матеріал соняшника від компанії "Нертус" обробляється протравлювачем Фаєр. Крім цього, компанія готує новий препарат для фунгіцидної захисту посівів соняшнику, який незабаром з'явиться на ринку.

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду