Який Бор вибрати на підкормку соняшнику та сої?

  Який Бор вибрати на підкормку соняшнику та сої?

 Одним з найважливіших мікроелементів для сільськогосподарських культур є бор. Для ефективної підгодівлі їм рослин протягом вегетаційного періоду застосовується ряд добрив, вироблених на основі бору та сприяють розвитку меристем, поліпшенню обмінних процесів, активізації ферментної деятельностии стимулювання розвитку генеративних органів.

    Серед таких добрив широку популярність придбав добре зарекомендував себе препарат Нертус Бор, вироблений на основі бор-етаноламін з додаванням прилипачів. Однак у 2017 році на ринку агрохімікатів з'явився абсолютно новий продукт - Нертус Декабор. Він також проведений на основі бор-етаноламін, містить коректор рівня кислотності і деякі інші елементи.

   Нертус Бор і Нертус Декабор застосовуються від 1 до 3-х разів за вегетаційний період, в залежності від культури. Відмітною перевагою даних мікродобрив є органічна форма, що забезпечує легку засвоюваність рослинами, сумісність з більшістю пестицидів і можливість застосування на широкому спектрі сільськогосподарських культур.

   Обидва препарати представлені у вигляді висококонцентрованою рідини і можуть використовуватися для позакореневого підживлення посівів соняшнику, ріпаку, кукурудзи, зернобобових і овочевих культур, цукрових буряків та плодово-ягідних культур.В той же час мікродобрива мають кілька відмінностей.

   Застосування

   Препарати трохи відрізняються нормою витрати робочого розчину. Для Нертус Бор вона становить від 70 до 1000 л / га в залежності від культури, а для Нертус Декабор - від 120 до 1000 л / га. У всьому іншому кардинальних відмінностей в застосуванні Нертус Бор і Нертус Декабор не спостерігається. І той, і інший препарати рекомендовано застосовувати тричі на посівах соняшнику та кукурудзи, максимум два рази на овочевих і 1-2 рази на інших культурах.

   Сумісність

   Листкові підживлення Нертус Бор і Нертус Декабор схожі тим, що можуть застосовуватися в бакових сумішах з більшістю пестицидів при обов'язковій тестовій перевірці на сумісність. Однак Нертус Декабор все ж має деякі обмеження при приготуванні змішаних розчинів: засіб не можна поєднувати з препаратами, виробленими на маслянистої основі!

   Склад: Мікродобриво Нертус Бор містить в своєму складі бор в кількості 15% до обсягу. У той же час вміст бору в препараті Нертус Декабор становить 10% до обсягу. При цьому є азотні добавки в кількості 4,5%. У складі кошти Нертус Бор вони відсутні.

   Фасовка: Мікродобриво Нертус Бор реалізується в 10-літрових каністрах, розрахованих для підживлення культур на площі від 6,5 до 10 га. А ось препарат Нертус Декабор можна придбати в каністрах по 20 л.

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду