Захист фунгіцидом від Альфа Смарт Агро - Док ПРО


   Фунгіцидний захист препарату Док Про

    Для захисту картоплі від таких поширених грибкових захворювань як альтернаріоз та фітофтороз, а також посівів сої та соняшнику від альтернаріозу, пероноспорозу, сірої та білої гнилі, іржі в 2017 році на ринку з'явився новий фунгіцидний препарат - Док Про. Він розроблений компанією "Альфа Смарт Агро" і складається з двох компонентів з різних хімічних класів - цимоксаніл і міклобутаніла.

   Фунгіцид Док Про має профілактичну, лікувальними антіспоруляціонним дій і здатний високоефективно контролювати комплекс грибкових захворювань. Застосовується він двічі за вегетаційний сезон з обов'язковим дотриманням інтервалу не менше 7-14 днів між внесеннями.

     Використовувати препарат потрібно, орієнтуючись на наявність симптомів грибкових захворювань, але все ж рекомендується проводити превентивну обробку картоплі та сої. Перше обприскування картоплі бажано виконати, коли бадилля досягне 25-30 см у висоту, апрофілактіческоевнесеніе фунгіциду Док Проня посівах сої буде доречним в кінці періоду бутонізації, коли по крайней мере70% рослин вже обзавелися бутонами.

    При внесенні препарату за симптомами грибкових захворювань, важливо пам'ятати, що він має добре вираженим стартовим дією, тому знищення патогенів відбувається через 1-3 діб, а захисний період триває протягом 2-4 тижнів. Якщо по закінченню перших трьох діб на рослинах продовжують спостерігатися ознаки грибкового ураження, значить, препарат з якихось причин не спрацював повною мірою.

    Застосування Док Про і на картоплі, і на сої при температурі повітря в діапазоні від +15 до + 25 ° С, а також відсутності сильного вітру. Інші погодно-кліматичні умови можуть призвести до істотного зниження ефективності дії фунгіциду.

     Док Про є самостійним фунгіцидом, однак для посилення ефективності до нього все ж можна додавати ПАР Альфалип Екстра з розрахунку 0,2-0,3 л / га. Після обробки забезпечується знищення збудників таких грибкових захворювань як борошниста роса, оїдіум, біла і чорна гниль, іржа, альтернаріоз, септоріоз, макроспоріоз, сіра гниль, пероноспороз, фітофтороз.

    Соя і картопля є основними культурами для застосування препарату Док Про. Проте, його діючі компоненти цимоксаніл і міклобутаніл в складі інших препаратів довели свою ефективність в боротьбі з комплексом грибкових захворювань також на посівах соняшнику, на томатах і виноградниках.

                                                                           Купити фунгіцид  Док Про

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду