Фуміганти


Хiт
Фосміній фумігант

0

Фумігант ФОСМІНІЙФасування: пляшка 1 кг Призначення: Інсектофумігант широкого спектру дії може викор..

Вартiсть 800 грн
Купити
Хiт
Джин фумігант 1кг

0

Фумігант ДжинТара: пляшка 1 кг.Опис: Джин – це засіб для фумігації зерна в закритих приміщеннях будь..

Вартiсть 800 грн
Купити
Диктатор фумігант 1,5кг

0

Діюча речовина: Фосфід алюмінію, 560 г/кгПрепаративна форма: Таблетки (банка 1,5кг)Механізм діїДіюча..

Вартiсть 1 200 грн
Купити
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)
Фуміганти

Проблему збереження зібраного врожаю зернових культур і садивного матеріалу перед впливом шкідливих комах або гризунів можна вирішити за допомогою фумігантів. Це хімічні препарати, розпорошуються в паро- або газоподібному стані і проникаючі в організми шкідників через дихальні шляхи. Вони здатні швидко порушувати всі життєвоважливі процеси, приводячи до загибелі гризунів або комах.
Як правило, в сільському господарстві препарати-фуміганти використовують з метою знищення шкідників, у тому числі карантинних, на складах, де зберігаються зернові запаси (у відкритому вигляді, накриті плівкою, брезентом або упаковані в мішки), у транспортних засобах, що перевозять зерно, теплицях по вирощуванню овочів, а також для передпосадковій обробки насіння і коренеплодів.
Ми співпрацюємо з провідними виробниками агрохімічної продукції на українському ринку, тому у нас ви можете придбати тільки оригінальні засоби захисту, в тому числі фуміганти, якість яких не викликає сумнівів. Всі препарати отримали сертифікати якості після ряду проведених випробувань і повністю відповідають вимогам державних стандартів.
В даний час в наявність фуміганти виробництва Альфа Хімгруп і Нертус. Проте асортимент постійно поповнюється, більш детальною інформацією володіють наші менеджери. При зверненні вам підкажуть можливість і терміни появи потрібного товару, а також дадуть відповідь на всі інші питання, що цікавлять щодо препаратів даної хімічної групи.
Фуміганти зручні у використанні, так як їх можна вносити відразу декількома найбільш підходящими способами: вручну, за допомогою дозаторів, а також спеціальними зондами, якщо потрібно захистити великі обсяги зернових насипом. Коли мова йде про малу кількість зерна або розфасованої борошні, то фуміганти іноді можна розміщувати в піддонах по всьому периметру об'єкта.
Застосування фумігантів гарантує знищення гризунів і комах-шкідників на всіх етапах з розвитку вже через кілька днів. При цьому негативного впливу на якість зерна або на всходовие характеристики посівного матеріалу не виявляється.
Однак фуміганти також можуть нести загрозу здоров'ю людини, оскільки є більш-менш токсичними. В цілях безпеки допуск людей на оброблені препаратами склади зберігання зернового врожаю дозволяється тільки після повного вивітрювання фуміганту. В середньому, на це йде до 5 днів.

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду