compare_arrows0

АЛЬФА СМАРТ АГРО

  • Сортувати
more_vertОтаман гербіцид
100 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Отаман гербіцидclose

Гербіцид Отаман Фасування: 20-літрова пластикова каністра.  Призначення: рідкий системний гербіцид Отаман виробництва компанії «Альфа Хімгруп» (Україна) використовується в аграрній галузі для знешкодження на полях  однорічних та багаторічних бур’янів. Повноцінний ефект досягається вже через 10-12 днів після обробки. Діюча речовина – ізопропіламінна сіль гліфосату – здатна глибоко прони..

more_vertКлінч Макс
2 420 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Клінч Максclose

Клінч Макс гербіцид Альфа Смарт АгроФасовка: флакон 0,5 кг + 1 л ПАР Бустер   Характеристика: Новий після всходовий гербіцид Клинч Макс від компанії "Альфа Смарт Агро" має системну дію проти розширеного спектру злакових і дводольних бур'янів. Призначений для захисту посівів кукурудзи. Препарат є новинкою сезону 2017 року і представлений у вигляді діспергіруемих в воді гранул.   ..

more_vertОскар Преміум гербіцид
260 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Оскар Преміум гербіцидclose

Гербіцид Оскар Преміум Фасовка: пластикова каністра 20 л Призначення: Двокомпонентний грунтовий гербіцид Оскар Преміум від виробника «Альфахімгруп» має системну дію проти однорічних злакових і широколистих бур'янів. При вирощуванні сільськогосподарських культур застосовується, в основному, на посівах кукурудзи та соняшнику. Дія: У складі препарату містяться пропізахлор і тербутілазін. Останній ..

more_vertОтаман Екстра гербіцид
160 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Отаман Екстра гербіцидclose

Спосіб застосування та норма витрати гербіциду Отаман ЕкстраКультураНорма витрати, л/гаЗернові (десикація)2,0-2,5Сільськогосподарські культури2,0-4,01,4-4,0 1,4-4,0Землі несільськогосподарського користування (смуги відчуження ліній електропередач, газо - і нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи, аеродроми)2,0-4,0..

more_vertТриатлон гербіцид
1 980 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Триатлон гербіцидclose

Гербицид Триатлон Фасовка: Флакон с мерным стаканчиком 0,5 кг Назначение: Гербицид системного действия Триатлон - это собственная научная разработка украинского производителя «АльфаХімгруп». Применяется в сельскохозяйственной отрасли в послевсходовый период. Данный гербицид является первым в Украине трикомпонентним препаратом, направленным на защиту посевов зерновых колосовых культур от однолетн..

more_vertЕталон гербіцид
175 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Еталон гербіцидclose

Гербіцид ЕталонНезамінний на сої, кукурудзі та соняшнику грунтовий гербіцид Еталон - це перевірений роками помічник в боротьбі з дводольними, а також однорічними злаковими бур'янами.На ринку агрохімії зареєстровано безліч гербіцидів до складу яких входить ацетохлор 900г / л, Еталон в свою чергу завоював хорошим результатом величезну частку на цьому ринку і починає конкурувати з оригінальними препа..

more_vertФенікс Дуо фунгіцид
590 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Фенікс Дуо фунгіцидclose

Фунгіцид Фенікс Дуо Фасовка: пластикова каністра 5 л. Призначення: Двокомпонентний фунгіцид системної дії Фенікс Дуо від виробника ЗЗР «Альфа Хімгруп» відрізняється широким спектром активності і використовується в сільськогосподарському виробництві для захисту культурних рослин від комплексу найбільш поширених їх хвороб (борошниста роса, септоріоз колоса, різні види іржі, фузаріоз). Діє як профі..

more_vertЗалп інсектицид
300 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Залп інсектицидclose

Швидкий та тривалий захист культур від шкідників Інсектицид Залп виробляється компанією «Альфа Хімгруп» та належить до препаратів швидкої комплексної дії. Він розповсюджується на відкрито- та скритоживучих комах, в тому числі на стійких до отрути. Препарат пропонується у вигляді концентрату ємністю 5 л. Наноситься на рослинність у змішаному вигляді з водою не більше двох разів та дає довготривали..

more_vertНокаут Екстра інсектицид
425 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Нокаут Екстра інсектицидclose

Інсектицид Нокаут ЕкстраФасовка: каністра 5 л.Опис: Контактно-кишковий інсектицид поліпшеної форми Нокаут Екстра від компанії "АльфаСмартАгро" є новинкою сезону 2017 року. Представлений у вигляді концентрату суспензії. Застосовується для боротьби з широким спектром шкідників посівах озимої пшениці та сої. Інші препарати з ідентичними компонентами використовуються також ріпаку, соняшнику, гороху, ц..

more_vertВенцедор Протруйник
240 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Венцедор Протруйникclose

Протруйник Венцедор – надійний захист для більшості культур Венцедор – протруювач аграріїв «Альфа Насіння» (Альфа Хімгруп), який розрахований на обробку посівів більшості культур. Перелік хвороб, від яких засіб виліковує або захищає, також вражає. За якістю та широким спектром дії препарат порівнюють з англійським протруювачем Вітавакс Кромптон та німецьким фунгіцидом Ламардор ПРО. Але українськи..

more_vertКамелот фунгіцид
750 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Камелот фунгіцидclose

Захист від гнилі для вашого саду та городу Фунгіцид Камелот- мультифункціональний препарат, який попереджає появу гнилі і лікує від грибкових захворювань на ранніх стадіях прояви. «Альфа Хімгруп», або AlfaSeeds, випускає засіб у вигляді концентрованої емульсії в ємності 1 л. Необхідна кількість фунгіциду коливається від 0,18 до 0,35 кг / га, води - від 200 до 1000 л / га. Особливості фунгіциду К..

more_vertФенікс фунгіцид
430 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Фенікс фунгіцидclose

Механізм діїФенікс – універсальний системно-контактний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії. Флутриафол швидко проникає в рослину через листя і рухається акропетально від основи до вершини. Таким чином він захищає ті частини листя, на які розчин не потрапив, а також молоді відростки, які з’явилися після обробки. Флутриафол блокує синтез ергостерину, порушує процес ділення клітин, чим виклика..

more_vertАвіценна
1 030 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Авіценнаclose

Протруйник Авіценна Фасовка: пластикова каністра 5 л Призначення: Протравитель Авіценна від українського виробника «Альфахімгруп» є препаратом нового покоління для захисної передпосівної обробки насіння зернових колосових культур і кукурудзи. Трикомпонентний склад дозволяє протруйників мати широкий спектр дії проти найбільш поширених патогенів (головня, коренева гниль, борошниста роса, пліснявін..

more_vertАктуал інсектицид
590 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Актуал інсектицидclose

Інсектицид Актуал Фасовка: пластикова каністра 5 л. Призначення: Фосфорорганічний інсектицид на основі піріміфос-метилу Актуал від компанії «Альфа Хімгруп» використовується в сільському господарстві для знищення різних комах-шкідників, поширених на полях з овочевими культурами (огірки, помідори), зернових складах, а також на землях несільськогосподарського призначення. Агрохімічні препарати, діюч..

more_vertАльзан соняшник
2 295 грн

starstarstarstarstar
Детальніше
Альзан соняшникclose

  Соняшник Альзан – високий врожай з ранньостиглого гібриду Альзан – надзвичайно пластичний та високопродуктивний гібрид насіння соняшника, який схожий з сортом Терра урожайністю та витривалістю. Якщо ви хочете отримати швидкий врожай в умовах зниженої температури – засаджуйте поля посівним матеріалом Альзан. Соняшники холодостійкі (показник 9 з 10) і готові до збирання вже через 101 де..

more_vertАльфа Бентазон гербіцид
290 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Альфа Бентазон гербіцидclose

Бентазон 480г/л При використанні гербіциду Альфа-бентазон (Базагран), все агрономи в першу чергу задумиваються про якість пестициду (дуже бентежить що виготовлено в Китаї, хоча більшість агрохімічних заводів купують д.р. в "Піднебесної"), при цьому забувають про важливіше, як температурні умови для використання бентазон (на рівні від +15 до + 25С). Соя обробляється бентазон одноразово 1,5-3л / га..

more_vertАльфа Бригадир
350 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Альфа Бригадирclose

Гербіцид Альфа Бригадир Фасовка: пластикова ємність на 1 або 5л. Призначення: Селективний гербіцид системної дії Альфа Бригадир від українського виробника «Альфа Хімгруп» застосовується на полях із сільськогосподарськими культурами (переважно буряком) вже після появи сходів бур'янів. Він ефективно бореться з поширеними однорічними дводольними, а також деякими злаковими бур'янами. Дія: Препарат зда..

more_vertАльфа Гетьман гербіцид
220 грн

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Детальніше
Альфа Гетьман гербіцидclose

Гербіцид Альфа Гетьман Фасовка: пластикова каністра 10 л. Призначення: Високоефективний ґрунтовий гербіцид системної дії Альфа Гетьман від компанії «Альфа ХІМГРУП» використовується в сільському господарстві для знищення однорічних злакових та деяких дводольних бур'янів. Рекомендований для площ під цукровим буряком, томатами, баштанними культурами, горохом. Можна також застосовувати на посівах соня..