День працівників сільського господарства України

День працівників сільського господарства України   День працівників сільського господарства і Петя Бампер (відео)

   Вітаємо вас, дорогі друзі, з шанованим в наших колах святом – Днем працівників сільського господарства! Ви самовіддано працюєте на землі без вихідних та свят. Бо ваш побут залежить від умов погоди, сезонів та пір року. Виражаємо особливу повагу до вас та вдячність, що обираєте співпрацю з нашим інтернет-магазином!

   Бажаємо родючої землі та вдалих врожаїв! Достатку у ваших домівках та впевненості у завтрашньому дні! Вирощуйте якісну сільськогосподарську продукцію, аби Україна і надалі славилася родючими землями та професійними аграріями!

   Щоб прикрасити ваше і наше свято, колектив АгроТорг вирішив зробити подарунок – ми запросили відомого блогера Петю Бампера привітати вас з Днем працівників сільського господарства, що в Україні відзначається 19 листопада. Його колоритний стиль, по-сільськи тонкий гумор подарував майже 4 хвилини приємних емоцій та гумору.

   Ви можете пам'ятати Бампера ще з гумористичного відео 2009-го року, коли він представився кандидатом у Президенти України від партії «40 років без врожаю». У своєму іронічному зверненні Петро суворо та правдиво розповів про реалії українського народу, гротескно обсміяв зажерливих чиновників.

   У привітанні до нас з вами Петро Бампер був, як завжди, простий та прямий. Він підкреслив, що село кормить всю Україну, та сказав, що в кожному з нас є частка села. І ми прекрасно знаємо, що він – правий!

   Обов’язково подивіться відео-привітання з вашими друзями. Ви взнаєте, як кумедно Петро порівняв «городських» та сільських дітей і дорослих. Сподіваємося, що вам також сподобається це відео!

   Більше гумору від Бампера ви можете знайти на його офіційному каналі на Youtube – Bamper TV.

   Звертаємо вашу увагу, що на нашому сайті ви можете придбати сертифіковану продукцію, яка потрібна для того, щоб вирощувати здорові культури та підвищувати врожайність. У розділі «Якість продукції. Сертифікати» ви прочитаєте замітку про те, як здешевлюють засоби захисту рослин в Україні, щоб заробити більше. Тому будьте обережні!

   Наш колектив турбується про якість продукції – АгроТорг ін юа працює лише з перевіреними виробниками!

   Тож, купуєте якісне!

   Зі святом вас!


Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду