Відео з поля: вносимо Євро Ланг Нертус на соняшник

Відео з поля: вносимо Євро Ланг Нертус на соняшник
Related Products

Євро-Ленд гербіцид, Нертус

Євро-Ленд гербіцид, Нертус

Євро-Ленд - гербіцид системної та грунтової дії для знищення однорічних двудольних та злакових бур'янів в посівах соняшнику (сорти, що мають стійкість до групи речовин: імідазолінонів ("Євролайтінгові гібриди соняшнику"). Діюча речовина Євро Ленду : імазамокс 33г/л + імазапір 15г/л Оригінатор: Євролайтінг, Басф Виробник: Нертус, Угорщина  Тара: 5л Механізм дії Євро-Ленду: Діючі речовини гербіциду Євро-Ленд проникають в бур'яни через пагони і листя, а також через кореневу систему з грунту. Транспортуються по флоемі та ксилемі до точок росту, де порушують процес синтезу амінокислот (валіну, лейцину, ізолейцину), що призводить до затримки розвитку, відмирання точок росту подальшої загибелі чутливих бур'янів. Ознаки гербіцидної дії: Візуальні ознаки проявляються у вигляді хлоротичного та антацианового забарвлення органів рослин. Ріст бур'янів при застосуванні препарату Євро-Ленд призупиняється вже через кілька годин після обробки, проте візуально помітні ознаки дії гербіциду можуть не проявлятися впродовж тижня після застосування Євро Ленду. Важливо: повна загибель бур'янів настає впродовж 3-6 тижнів після обробки.Застосування гербіциду Євро ЛендКультураШкідливий об'єктОднорічні дводольні і злакові бур'яниНорма витрати гербіциду, л/га1,0-1,2Спосіб та час обробокОбприскування у фазі 4-х литків культури та на початкових стадіях розвитку бур'янів..

580 грн

Євро-Ланг гербіцид

Євро-Ланг гербіцид

Євро-Ланг Нертус (Clearfield / Чисте поле / гербіцид по соняшнику під Євролайтінг)Тара: каністра 5л.Д.Р .: імазетапір 100 г / л і біоактиватор NN21Ціна вказана за 1л гербіциду Євро Ланг.Євро-Ланг застосовують тільки на хімічних гібридах соняшнику стійких до імазетапіровой групі.Останнім часом набрав велику популярність так як при своїй не великий вартості показує хороший результат.Часто Євро-Ланг плутають з Євро Лендом і називають дженеріком Євролайтінга - це не так. Відмінною рисою цих схожих гербіцидів є наявність в Євро Ланзі особливого біоактиватору NN21 який допомагає соняшнику впоратися з імазетапіром і уникнути такого небажаного пригнічення культури, при цьому бур'ян гине на місці.Зустрічаються думки що Євро Ланг нібито слабкіше Євролайтінга ось і ціна дешевше. З цим можна посперечатися, більше того більшість наших клієнтів іншої думки, Євро-Ланг працює абсолютно не гірше.Плюси гербіциду Євро Ланг: помірна вартість, відмінний результат, мінімальне пригнічення хімічних гібридів соняшнику.Застосування гербіциду Евро Ланг НертусКультураШкодочинний об'єктОднорічні дводольні та злакові бур'яниНорма витрати гербіциду Евро Ланг, л/га1,0-1,2Кратність обробок1ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Для досягнення гарного ефекту, читайте інтрукцію по застосуванню на упаковці препарату Євро Ланг. ..

490 грн

Прімі соняшник (Нертус, еліт)

Прімі соняшник (Нертус, еліт)

Прімі Нертус   Посівна одиниця: 150 тисяч насіння.   Простий ранньостиглий гібрид соняшнику Прийми від компанії "Нертус" призначений для вирощування в степовій і лісостеповій зонах України на різних типах грунтів при використанні технології "Чисте поле". До державного реєстру даний гібрид був занесений в 2010 році. Оригінатором насіння виступає сербський Науково-дослідний інститут рільництва і овочівництва.   Вегетаційний період рослин триває 108-113 днів. На початковій фазі сходи культури демонструють високу інтенсивність розвитку. Висота дорослих соняшників становить приблизно 150-170 см при стеблах середньої товщини. Для сформованих кошиків характерна тонка опукла форма, до 18-21 см в діаметрі. Зрілі насіння мають чорний колір і видовжену форму. Показник Лузжистість становить в середньому 22-24%.   Особливості гібриду Прімі:• Устойчівна генетичному ровне до іржі та несправжньої борошнистої роси• Демонструє високу толерантність до фомопсису;• Стійкий до соняшникової молі, а при використанні страхового гербіциду - і до всіх рас вовчка;• Має дуже високу стійкість до осипання, також високостійкий до вилягання та посухи;• Відрізняється високим рівнем олійності стиглих зерен - до 47-49%;• Формує дуже потужну кореневу систему;• Має потенційну врожайність на рівні понад 45 ц / га;• Стійкий до гербіцидів групи імідазолінів.   Густина рослин перед збиранням врожаю: В степовій зоні-55 тис. / Га, в лісостепу -60тис. / Га.Використання на посівах даного гібрида соняшнику страхових гербіцидів Євро-Ланг або Євро-Ленд виробництва "Нертус" допомагає якісно знищити всі раси вовчка.Додаткова інформація: Багаторічні сортові випробування на українських ґрунтах показали, що середній показник врожайності гібрида соняшнику Прімі становить трохи вище 27 ц / га...

3 000 грн

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду