Карманний ліхтар для фермера
Корисні дрібниці в фермерському господарстві: огляд ліхтарика Bailong BL-7020-2
Наявність переносного ліхтаря в господарстві – важлива необхідність. Не лише восени і взимку, коли темна частина доби значно більша, а й влітку під час нічних робіт на полях. Можливість віддалення від стаціонарного світла без втрати вільного огляду звична та зручна.
Серед безлічі моделей, які можна зустріти в продажу, перевага надається тим, що мають:
високу потужність світла, яку можна регулювати за власною потребою;
економічність витрати заряду;
зручність підзарядки пристрою;
та комфортні розміри.
Модель Bailong BL-7020-2 не лише відповідає основним потребам користувача, а й має додаткову функцію, без якої в фермерському господарстві не обійтися.
Ручний ліхтар BL-7020-2: все необхідне під рукою
Головна особливість цього пристрою – наявність двох світлових діодів, які працюють поперемінно. Перший, Cree XP-E Q5, має високу потужність світла 500 лм з температурою 4000 К (біла). Другий, UV 395 nm, – ультрафіолетовий. Саме можливість ввімкнути уф-світло робить ліхтар незамінним серед фермерів.
Щоб захистити покупців від підробок виробники відзначають свою продукцію. Наприклад, відомі високою якістю свого насіння «Лімагрейн» та «Сингента» використовують власні графічні елементи на упаковках, які важко підробити та можна побачити лише під ультрафіолетовим світлом. За допомогою уф-ліхтарика, який завжди під рукою, можна швидко передивитися велику партію товарів та переконатися в її оригінальності.
Окрім цієї незвичайної функції, ліхтар від Bailong відповідає найвибагливішим вимогам:
Має надійну та довговічну конструкцію. Легкий й одночасно ударостійкий зовнішній корпус виконаний із анодованого алюмінію. Місця з’єднання елементів ущільнені гумовими прокладками, що запобігає ризику потрапляння вологи або пилу в середину пристрою. Ліхтарем можна сміливо користуватися під дощем.
Завдяки зручним розмірам (143 х 30 х 25 мм, 85 г) та рельєфній поверхні ліхтарик приємно лежить у руці та не заважає в кишені. Додатково в комплект входить шнурок, який дозволяє звільнити руки при першій потребі.
Потужність світла та фокус лінзи легко змінюються. Це надає змогу не лише зекономити заряд живильного елементу, а й якісно освітити необхідний простір. Дальність променя сягає до 300 метрів.
Пристрій має два варіанти живлення, від акумулятору 18650 або трьох батарейок типу ААА. Акумулятор та касета для батарейок входять в комплект з ліхтарем. Підзарядка акумулятору відбувається без виймання його з ліхтаря через вмонтований роз’єм. Підійде як звичайна мережа 220 V, так і автомобільна 12 V. Обидва зарядних пристрої також є в комплекті.
Ліхтарик BL-7020-2 впевнено виділяється серед інших моделей та неодмінно стане надійним помічником своєму власнику на багато років.

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду