Петя Бампер привітав працівників сільського господарства з професійним святом (відео 18+)

2017-11-29 14:39:07 0 Автор: Yan Прочитано: 467

Блогер Петя Бампер випустив нове привітання. На цей раз у властивій йому манері - суворою і душевної, - він звернувся до представників села і сільського господарства. Емоційна мова Петі НЕ залишає байдужим.

Петя Бампер відомий нам ще з 2009 року, коли «балотувався» в Президенти України від партії «40 років без врожаю». У своєму звернення до виборців простий, як двері, «кандидат» грубо розповів про нелегке життя українського народу. Цим він і запам'ятався. Сьогодні Петя Бампер - блогер і веде свій канал в youtube BAMPER TV, на якому і розмістив нове відео.

У Поздоровлення блогер з повагою підкреслив, що село годує всю Україну, що в кожному з нас є частинка села. У колоритною йому манері розповів про своїх знайомих, які працюють у сільськогосподарській сфері.

Бампер зізнався, що для нього комплімент, коли його називають «селюком, колгоспник, селом НЕ асфальтованих». На прикладі «недбайливих» міських жителів, які «збирають врожаї» тільки в 3D-іграх, а без інтернету як без рук, блогер показав, що робота в полі - це важкий, справжній і такий необхідний працю.

Петя Бампер щиро привітав представників сільського господарства України і згадав про Агроторг https://agrotorg.in.ua з міста Кропивницький. Ми зайшли за посиланням в описі і побачили, що це інтернет-магазин аграрних товарів, Який позиціонує себе як №1 в Україні. Магазин має ліцензію на продаж фунгіцидів, агрохімії, добрива, посівних матеріалів кукурудзи, соняшнику та сої.

У розділі «Якість продукції. Сертифікати »нас зацікавила замітка в тому, що, за неофіційними даними, в Україні близько 50% продаваних препаратів - підроблені. Вони коштують дешево по рахунок заміни діючих речовин на менш «робочі» аналоги. Магазин підкреслює, що в них можна купити гербіциди, стимулятори росту та інші потрібні для аграріїв препарати оригінального виробництва. Вся продукція має необхідні сертифікати виробників.

Очевидно, що відео Петі Бампера - це привітання аграріїв, яке проспонсорував інтернет-магазин AgroTorg. І в цьому нічого поганого немає, тому що блогер розповів про корисний для працівників сільського господарства магазин, а підприємство подарувало українському інтернет-просторі такий цікавий ролик. Адже все сказане бампера, як зазвичай, в точку.

Приємного перегляду!

Комментарі

Написати комментар

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной