Агросфера (Україна)

Сортувати за:
307 грн
Гербіцид Сулам Фасовка: пластикова каністра 5 л. Призначення: Системний гербіцид Сулам від українськ..
355 грн
Гербіцид Юпітер Фасовка: пластикова каністра 10 л. Призначення: Гербіцид системної дії Юпітер на осн..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Agrosfera Ltd

Агросфера - український виробник сільськогосподарської продукції для удобрення та захисту рослин, один з провідних в країні. ТОВ «Госппостач» та інтернет-магазин компанії - «Агроторг» офіційно представляють продукцію AgrosferaLtdна території України.

Спеціалізація підприємства - виробництво мікродобрив, препаратів для захисту рослин від шкідників і хвороб, регуляторів росту і препаратів для газону. Асортимент продукції включає більше 50 найменувань засобів захисту рослин, кілька видів добрив і регуляторів росту. Компанія пропонує як окремі препарати, так і комплексні рішення для сільського господарства.

Товари представлені в рідкій і порошкоподібної формі, а також у вигляді розчинів, емульсій, концентратів. Компоненти препаратів ретельно підбираються і з'єднуються, щоб забезпечити легку засвоюваність і кращий ефект від їх використання.

Вся продукція торгової марки ділиться на 2 лінійки:

• Standart. Вона включає надійні і перевірені часом препарати;

• Professional. У цій лінійці - розробки фахівців компанії Агросфера Ltd високої ефективності, світові тренди сільського господарства і нові продукти.

Продукція випускається на ринок під маркою «Містер Хелп», препарати для газону - під маркою «Зелений газон». Вони поставляються великими і дрібними партіями городникам, фермерам, садівникам і підприємствам, що спеціалізуються на сільському господарстві. Якість продуктів підтвердив науково-дослідний центр ALDIP, розташований в Європі.

AgrosferaLtd має представництво в кожному українському регіоні, що гарантує своєчасні поставки препаратів. Продаж продукції здійснюється в великих і малих упаковках: каністрах, пакетах, пляшках. На них вказано склад, особливості препарату і його дозування. Купити препарати виробництва Агросфера Ltd можна в магазині «Агроторг», ціна і асортимент вказані в каталозі на сайті.

Компанія регулярно підвищує кваліфікацію співробітників, вивчає тенденції ринку продукції для сільськогосподарських культур і рослин. Вона забезпечує післяпродажний супровід, надаючи консультації з усіх питань: від вибору і покупки товарів до внесення їх в грунт.

В організації працює понад 200 співробітників, компетентних у питаннях рослинництва. Компанія відрізняється стабільністю і прагненням до постійного розвитку. Вона зарекомендувала себе як надійний партнер, постачальник продукції високої ефективності і якості.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной