Суміші гербіцидів на звичану сою, горох та нут    Компанія "Нертус" підготувала рекомендації, які допоможуть аграріям ефективніше боротися з однорічною та багаторічною злаковою і дводольною забур’яненістю у посівах сої, гороху або нуту. Йдеться, насамперед, про нюанси приготування бакових сумішей, переваги та особливості поєднання тих чи інших препаратів.

    За необхідності захисної обробки вже вегетуючих культур одним з найефективніших на сьогоднішній день методів є використання бакової суміші з гербіцидів Табезон та Серп від компанії "Нертус". Внесені поодинці вищевказані препарати не здатні повноцінно справитися із завданням своєчасного знищення бур'янів. У той же час їхнє поєднання з дотриманням рекомендованих пропорцій – 1,5 л/га Табезону плюс 0,5 л/га Серпа – дозволяє ефективно боротися з небажаною рослинністю в період вегетації сої та інших бобових культур.

    У досходовий період для забезпечення ефективного контролю бур'янів дуже добре зарекомендувала себе суміш препаратів Герб 900 та Серп. Перший діє на однорічні злакові та деякі дводольні бур'яни, другий – відзначається високою результативністю боротьби з падалицею соняшника, рослинами родини гречкових, підмаренником чіпким, нетребою звичайною. Тобто, ліквідує також злісні бур'яни. 

    Ефективність використання бакової суміші Герб 900 + Серп залежить, в першу чергу, від рівня ґрунтової вологості. За умови частих опадів та наявності достатньої кількості вологи у верхніх шарах ґрунту  краще всього застосовувати препарати в наступній пропорції: Герб 900 – 1,0 л/га, Серп – 0,3 л/га. В умовах посушливого клімату необхідно незначно збільшити дозування: Серп – до 0,375 л/га, Герб 900 – до 1,5 л/га.. Використання більш високих норм за відсутності вологи може призвести до токсикації культури. Крім того, таке дозування є абсолютно безпечним і не викликає післядії та будь-яких обмежень у сівозміні.  

    Ще одна рекомендована компанією "Нертус" бакова суміш – гербіцид Серб + гербіцид Адвокат. Вона має ґрунтову дію, водночас може викликати мінімальну післядію. В зоні ризику, в першу чергу, знаходяться бідні на вологу ґрунти. Щоб уникнути впливу на подальші культури, готувати розчин слід, дотримуючись таких пропорцій: Серп – 0,5 л/га, Адвокат – 0,3 л/га. Таке співвідношення є оптимальним за показниками безпечності і дозволяє ефективно контролювати бур'яни задля досягнення високого врожаю.


Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной