День поля 2016

2017-01-30 09:54:36 0 Автор: Ян Прочитано: 1252

День поля і презентація гібридів соняшнику

   В кінці серпня 2016року в селі Семенасте Новоукраїнського району керівники агропідприємств, фермери, агрономи і всі, хто причетний до сільськогосподарського виробництва, стали учасниками регіонального Дня поля. Організаторами заходу виступили ТОВ "Госппостач" і інтернет-магазин Агроторг.ін.юа Кіровоград. Допомогу в проведенні Дня поля для аграріїв провела також компанія-виробник засобів захисту рослин, добрив і посівного матеріалу "Нертус".

   На демо полі фермерського господарства "ДЮК" аграрії ознайомилися з посівами традиційних і спеціалізованих гібридів соняшнику, виведених сербської селекцією. Новітні гібриди Нертус, призначені для вирощування за технологіями "SUMO" і "Чисте поле", справили дуже хороше враження на аграріїв, які щільно цікавилися особливостями, перевагами і успіхами вирощування даних сортів.


   За інформацією фахівців, щорічно приблизно десята частина врожаю соняшника, особливо в посушливих регіонах, гине через вовчка. Плюс з'являються нові види "заразихи", що завдають додаткової шкоди. Тому великий інтерес у відвідувачів День поля Госппостач і Нертус викликали гібридні сорти, що проявляють стійкість до вовчка та інших захворювань, а також шкідників, характерних зокрема для Кіровоградської області.

    Після ознайомлення з посівами і презентації гібридів учасники заходу відвідали навчальний семінар, під час якого фахівці детально розповіли про методи боротьби із захворюваннями соняшнику і профілактичного захисту посівів, а також про тонкощі застосування добрив для тих, хто вирощує соняшник Нертус.

   Під час проведення регіонального Дня поля в Новоукраїнському районі компанія Госппостач (agrotorg.in.ua) презентувала ряд гібридних ранніх, середньоранніх і середньостиглих сортів соняшнику:

   НС Фелікс - потенційна врожайність становить понад 45 ц / га, на нашій ділянці за підсумками 2016года врожайність сотавом 34ц / га. Показник вмісту олії - 48-52%. Гібрид має ген стійкості до вугільної гнилі і 5 рас вовчка (A, B, C, D і E). Високо толерантний до фомопсису та фомозу.

   НС Ромео - потенційна врожайність може бути на рівні більше 45 ц / га. Гібрид має стійкий імунітет до 5 рас вовчка та таких хвороб як фомопсис, фомоз, соняшникова міль. На генетичному рівні стійкий до вугільної гнилі.

   Яніна - гібрид має генетичну здатність давати високий урожай до 45-50 ц / га з показником олійності зерен на рівні 48%. Має дуже високу стійкість до посушливих температур, осипання, таким поширеним захворюванням як іржа, сіра і біла гниль. Вдало протистоїть впливу соняшникової молі і вовчка.

   Сержан - потенційний показник врожайності становить понад 45 ц / га. Гібрид стійкий до 5 рас вовчка, соняшникової молі, іржі, добре переносить посуху. Терпимо до фомопсису, увяданіюе, білої та сірої гнилей, інших хвороб, що атакують листя і стебло.

   НС Фантазія - потенційна врожайність понад 45 ц / га. Має високу стійкість до вилягання, осипання, 5 рас вовчка, генетично стійкий до несправжньої борошнистої роси, стійкий до іржі і соняшникової молі.

   НС-Х-2063 - потенційна врожайність на генетичному рівні становить більше 50 ц / га. Вміст олії в стиглих зернах - 48-50%. Відрізняється потужним імунітетом до іржі та несправжньої борошнистої роси, білої і сірої гнилі. Також гібриду не страшні соняшникова міль і вовчок (4 раси).

Комментарі

Написати комментар

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной