compare_arrows0
На складі
Бату гербіцид
Бату гербіцид
  • favorite_border
  • compare_arrows

Бату гербіцид


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
1 431 грн
Нертус
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Бату гербіцид

Римсульфурон 500 г / кг + тифенсульфурон 250 г / кг

Тара: флакон 300 г.

Опис: Системний гербіцид Бату від компанії "Нертус" призначений для контролю найбільш поширених однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи. Використовується після появи сходів. Поставляється у вигляді водорозчинних гранул.

Механізм дії: Гербіцид Бату складається з двох активних компонентів – римсульфурона (500 г/кг) і тифенсульфурон-метила (250 г/кг). Після обприскування вони здатні інтенсивно поглинатися наземною частиною рослин і проникати в клітинну систему, що відповідає за утворення та розвиток всіх органів. В результаті пестицидного впливу на організм у чутливих бур'янів порушується процес мітозу клітин, що призводить до пригнічення росту і поступової загибелі протягом 10-20 днів. Візуальні ознаки дії препарату проявляються в вигляді хлорозу та некрозу листя. 

Особливості препарату:

 Діє по активно вегетуючих бур'янах; 

 За рахунок двох компонентів має розширений спектр впливу;

 Сприяє росту і збільшенню висоти рослин кукурудзи, а також розмірів листкової поверхні;

 Не викликає фітотоксичності культури та будь-яких обмежень у сівозміні;

 Відзначається низькими нормами витрати;

Кількість обробок: Один раз за сезон вегетації.

Умови застосування: Гербіцид Бату вноситься разом з поверхнево-активною речовиною в пропорції 100 мл ПАР на 100 л розчину препарату. За необхідності допускається додавання підживлюючих мікроелементів або цинкового монодобрива. 

Обприскування можна проводити, якщо нічна температура трималася на позначці не нижче +5°С, а денна складає не вище +25°С. При цьому важливо дотримуватися рекомендованого періоду внесення для забезпечення максимального ефекту: від 2-х листків до фази кущіння злакових бур'янів та на стадії 3-4 листка для дводольних. Обробка на пізніших стадіях може лише зупинити розвиток небажаної рослинності, але не знищити її повністю.

Застереження: Гербіцид Бату забороняється вносити на посіви кукурудзи менше, ніж через 14 днів до або після проведеної обробки фосфорорганічними інсектицидами.

При використані завищеної дози препарату (30 г/га) є загроза часткового інгібування розвитку посівів кукурудзи та зменшення показників врожайності внаслідок цього.  

Додаткова інформація: Проведені випробування показали, що внесення гербіциду Бату в рекомендованих дозах (20-25 г/га) знищує від 81% до 86% бур'янів у посівах кукурудзи. Занижена норма витрати (15 г/га) забезпечує зниження частки бур'янової рослинності на рівні 75%.

Ціна вказана за банку 500г.
бату нертус

  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!